Bill and Ted Face the Music’den yeni bir fragman yayımlandı!

mm
Bill and Ted

Bill & Ted serisinin heyecanla beklenen üçüncü filminden yeni bir fragman geldi. Keanu Reeves ve Alex Winter’ı 29 yıl sonra yeniden bir araya getiren filmde, ikili bu kez zaman yolculuğuna çıkıyor.

Bill ve Ted ikilisinin birbirinden komik maceralarını izlediğimiz ilk film, 1991 yılında izleyiciyle buluşan devam filmi Bill & Ted’s Bogus Journey ile evrenini genişletti. İlk filme göre daha absürt bir hikâye yapısına sahip olan devam filminde gelecekten gelen kopyaları tarafından öldürülen Bill ve Ted’in cehenneme giderek oradan kurtulmanın yollarını aramaları odak alınmıştı. Zamanla kendi hayran kitlesini yaratan Bill & Ted serisi, yeni nesli de bu iki çılgın ve uçuk karakter ile tanıştırmak amacı ile üçüncü bir film ile sinemaya geri dönüyor: Bill and Ted Face the Music!

Bill and Ted Face the Music

Bill and Ted Face the Music konusu

Keanu Reeves ve Alex Winter‘ın kamera karşısına geçtiği 1989 yapımı Bill and Ted’s Excellent Adventure, İki rock’n roll aşığı arkadaşın zamanda yolculuk yaparak Napoleon, Socrates gibi tarihi figürlerle karşılaşmalarını konu alıyordu.

Aksiyon filmlerinin yıldızı Keanu Reeves’ın ve Alex Winter’ın yeniden bir araya geleceği Bill and Ted Face the Music ile de macera kaldığı yerden devam edecek. Bill ve Ted, yeni filmde de aradan geçen yıllara rağmen hala yakın arkadaşlar ve hala insanlığı birleştirme amacındalar. Hikaye gelecekten gelen bir ziyaretçinin Bill ve Ted’i sadece bir şarkının tüm insanlığı kurtarabileceği konusunda uyarmasının ardından, ikilinin kızlarının yardımı ile şarkıyı kendilerinden geri almak için geleceğe gitmesi üzerine şekillenecek.

Bill & ted müzikle yüzleşiyor: devam filmi hakkında bildiğimiz her ...

RED 2 filmine imza atan Dean Parisot‘un yönettiği filmin senaryosunu serinin ilk iki filminde senarist olarak görev alan Chris Matheson ve Ed Solomon ikilisi kaleme alıyor. Filmin oyuncu kadrosunda Keanu Reeves ve Alex Winter’ın yanı sıra ikilinin kızları rolünde Samara Weaving ve Brigette Lundy-Paine bulunuyor ve onlara Kid Cudi, William Sadler, Kristen Schaal, Holland Taylor, Jillian Bell, Anthony Carrigan, Jayma Mays, Erinn Hays, Hal Landon Jr., Amy Stotch ve Beck Bennett gibi isimler eşlik ediyor.

Yılın en çok beklenen filmlerinden biri olan Bill and Ted Face the Music, Normal şartlarda filmin 21 Ağustos’ta vizyona girmesi planlanıyordu ancak Koronavirüs salgının yarattığı durum filmin vizyona girmesi yolunda önemli bir engel olarak varlık gösterdi. Bunun üzerine filmin,1 Eylül‘de VOD platformlarında izleyici ile buluşmasına karar verildi. Ancak film aynı gün vizyona da girecek ve o sırada açık olan sinema salonlarında gösterilecek. Filmden yayımlanan eğlenceli fragmanı buradan izleyebilirsiniz.

Total
0
Shares
Önceki
baby seyrederiz
mm

Baby 3. sezon fragmanı yayımlandı

Sonraki
peakyblinders3003a
mm

Peaky Blinders 6. sezon çekimlerine eylülde başlanması bekleniyor