Zack Snyder's Justice League

Zack Snyder’s Justice League filminden yeni fragman

Zack Snyder’s Justice League filminden yeni bir fragman yayımlandı. Geçtiğimiz günlerde Zack Snyder, bir mini dizi olarak planladığı Justice League’in ek sahne çekimlerine resmi olarak başlandığını duyurmuştu. Birkaç saat önce ise filmden yeni sahneler ile yeni bir tanıtım fragmanı yayımlandı.

20 yaşındaki kızının Justice League filminin çekimleri sırasında intihar etmesi sebebi ile yönetmenliğe ara veren Zack Synder’in, olayın öncesinde yaptığı çekimler ile orijinal filmden farklı olacak 4 saatlik bir versiyonunu hazırladığını duyurmuştuk. Filmin yapımcı şirketi olan Warner Bros, HBO Max’te yayımlanacağını duyurdu ve Justice League’in 4 saatlik Zach Snyder versiyonunun yeni fragmanı yayımlandı.

justice league

Justice League: The Snyder Cut hakkında bildiklerimiz

2017’de yayımlandığı günden beri Zack Snyder’ın yönetmenliğindeki bir versiyonun çıkmasını isteyen hayranlar, bunun için “#ReleasetheSnyderCut” etiketiyle sosyal medyada gündem oluşturmaya çalıştılar. Bu kampanyalara filmin yıldızları Ben Affleck, Gal Gadot gibi oyuncular da katılmıştı. Çağrılara sonunda yanıt veren Warner Bros ise Justice League’in, Zack Snyder versiyonunun HBO Max üzerinden yayımlanacağının haberini vermişti.

Filmin WarnerMedia’nın çevrimiçi içerik platformu olan HBO Max’te yayımlanacağı 4 saatlik Snyder Cut versiyonu, 2021 yılı içerisinde izleyici ile buluşacak. Bir film için bile uzun olan bu 4 saatlik süre, 6 bölümlük bir mini dizi halinde paylaşılacak.

Filmden yayımlanan yeni fragmanı hemen aşağıdan izleyebilirsiniz.

Yeni gelişmeler ve çok daha fazlası için takipte kalın.

Seyrederiz, Türkiye’nin dizi ve film platformudur. Sitemiz üzerinden dizi ve filmlere dair haberler, incelemeler, öneriler, eleştiriler gibi çeşitli içeriklere ulaşabilirsiniz.