justice league

Justice League: The Snyder Cut’tan yeni fragman yayımlandı

Her yıl DC yapımlarını tanıtmak için düzenlenen DC FanDome etkinliğinde paneli bulunan yapımlardan biri de hayranları tarafından yıllardır beklenen Justice League: The Snyder Cut oldu. Zack Snyder’in katıldığı panelde, bu yeni versiyondan ilk uzun soluklu fragman yayımlandı.

20 yaşındaki kızının, Justice League filminin çekimleri sırasında intihar etmesi sebebi ile yönetmenliğe ara veren Zack Synder’in, olayın öncesinde yaptığı çekimler ile filmin, orijinal filmden farklı olacak 4 saatlik bir versiyonunu hazırladığını duyurmuştuk. 2017 yapımı Justice League’in, Zack Snyder tarafından hazırlanan yeni versiyonundan fragman yayımlandı. Justice League: The Snyder Cut olarak anılan bu versiyon, önümüzdeki yıl HBO Max’te yayımlanacak.

Justice League: The Snyder Cut

Superman, Wonder Woman, Batman, Flash ve Aquaman gibi DC kahramanlarını bir araya getiren Justice League filmi, 2017 yılında büyük beklentilerle vizyona girmiş ve pek de başarı yakalayamamış, özellikle hikaye eksikliği gerekçesiyle oldukça kötü eleştirilere maruz kalmıştı.

Filmin yönetmeni olan Zack Snyder, ek çekimlerin başlamasına kısa bir süre kala projeden ayrılırken onun yerine bu türe çok da uzak olmayan Joss Whedon geçmiş ve Warner Bros.’un isteği doğrultusunda senaryoda önemli değişiklikler yapmıştı. Yapım şirketinden gelen direktifler doğrultusunda filmin atmosferi, Snyder’ın tasarladığından çok farklı bir noktaya çekilmişti. Yapım sürecinde yaşananlar, belki de filmin bu kadar kötü yorumlar almasında, süper kahraman filmleriyle içli dışlı olan sıkı takipçiler için bir numaralı sebepti.

Justice League: The Snyder Cut

Ben Affleck, Gal Gadot, Henry Cavill, Jason Momoa, Ezra Miller, Ray Fisher gibi isimlerin rol aldığı filmin Zack Snyder tarafından hazırlanan versiyonu, sinemalarda gösterilen versiyondan farklı bir şekilde olacak. 4 saat uzunluğunda olan The Snyder Cut, HBO Max platformunda ve birer saat uzunluğundaki dört parça şeklinde yayımlanacak. Snyder, HBO Max’in olmadığı ülkelerde filmi, izleyicilere ulaştırmak için farklı yöntemler üzerinde çalıştıklarını belirtti.

Yayımlanan fragmanı aşağıdaki linkten izleyebilirsiniz.

Seyrederiz, Türkiye’nin dizi ve film platformudur. Sitemiz üzerinden dizi ve filmlere dair haberler, incelemeler, öneriler, eleştiriler gibi çeşitli içeriklere ulaşabilirsiniz.