aşk 101

Aşk 101 2. sezon çekimleri tamamlandı

Aşk 101 dizisinin 2. sezon çekimleri tamamlandı. The Protector ve Atiye’nin ardından Netflix’in üçüncü orijinal Türk dizisi olan Aşk 101’in 2. sezon çekimleri tamamlandı.

İlk sezonu 24 Nisan 2020’de Netflix kütüphanesinde yerini alan Aşk 101’in yeni sezonu, merakla bekleniyor. Geçtiğimiz haftalarda dizinin başrol oyuncularından Kubilay Aka ve Alina Boz‘un Covid-19 testlerinin pozitif çıktığı açıklanmış ve bunun ardından da çekimler durdurulmuştu. Bugün ise dizinin 2. sezon çekimlerinin tamamlandığı duyuruldu.

Aşk 101

Haber, Netflix Türkiye’nin resmi Instagram hesabından “Veee paydos” notu ile paylaşılan bir gönderi ile duyuruldu.

Ahmet Katıksız ve Deniz Yorulmazer’in yönetmenliğini üstlendiği yapımın oyuncu kadrosunda; Pınar Deniz, Kaan Urgancıoğlu, Kubilay Aka, Mert Yazıcıoğlu, Alina Boz, Selahattin Paşalı ve İpek Filiz Yazıcı gibi isimler bulunuyor. Dizinin senarist koltuğunda ise Kiralık Aşk ve Ufak Tefek Cinayetler gibi dizilerin senaristliğini yapmış olan Meriç Acemi oturuyor.

Aşk 101

Aşk 101 2. sezon ne zaman?

Oyuncu kadrosunda rastlanan Koronavirüs vakasının yeni sezonu erteleyip ertelemeyeceği henüz açıklığa kavuşmamış olsa da önümüzdeki dönemde dizi hakkındaki detayların açıklanması bekleniyor.

Yeni gelişmeler ve daha fazlası için takipte kalın.

Seyrederiz, Türkiye’nin dizi ve film platformudur. Sitemiz üzerinden dizi ve filmlere dair haberler, incelemeler, öneriler, eleştiriler gibi çeşitli içeriklere ulaşabilirsiniz.