quentin tarantino

Quentin Tarantino, Once Upon a Time in Hollywood romanı hakkında konuştu

“Pulp Fiction, “Once Upon a Time in Hollywood”, “Django Unchained”, “Kill Bill“, “Reservoir Dogs” gibi filmlerin yönetmenliğini yapan Quentin Tarantino‘nun 2 tane roman yazacağını öğrenmiştik. Ünlü yönetmen, senaryosunu yazdığı ve yönetmenliğini yaptığı “Once Upon a Time in Hollywood” kitabını filmleştirecek.

Filmin hikâyesinin çok daha güçlendirileceği söyleniyor. Aynı zamanda “filmden yeni, eğlenceli ve şok edici bir çıkış” olacağı da açıklandı. Tarantino ise yeni romanları hakkında açıklama yaptı.

once upon a time in hollywood

Quentin Tarantino, yeni romanları hakkında konuştu

Tarantino, roman hakkında heyecanını şu sözlerle ifade etti:

“Yetmişlerde okuduğum ilk yetişkin kitapları, film romanlarıydı. Ve bugüne kadar bu türe karşı muazzam bir sevgi besledim. Bir film-roman meraklısı olarak edebiyatın marjinalleştirilmiş ancak sevilen alt türüne dahil Once Upon a Time in Hollywood’u duyurmaktan gurur duyuyorum. Karakterlerimi ve dünyalarını, sinematik muadilinin (umarım) yanına oturabilecek bir edebi çabayla daha fazla keşfetmekten de heyecan duyuyorum.

Romanların 2021 yılında izleyici ile buluşacağı bilinirken kesin tarih, hâlâ belirsizliğini koruyor.

Yeni gelişmeler ve çok daha fazlası için takipte kalın.

Seyrederiz, Türkiye’nin dizi ve film platformudur. Sitemiz üzerinden dizi ve filmlere dair haberler, incelemeler, öneriler, eleştiriler gibi çeşitli içeriklere ulaşabilirsiniz.