yuri on ice

Yuri on Ice filminin fragmanı yayımlandı

2016 yılında izleyici ile buluşan “Yuri on Ice” animesi oldukça beğenilmişti ve büyük bir hayran kitlesine sahipti. MAPPA tarafından hazırlanan anime serisi; Japon artistik patenci Yuri Katsuki, Rus artistik patenci Yuri Plisetski ve Rus artistik paten şampiyonu Viktor Nikiforov arasındaki ilişkiler etrafında dönmekteydi. Aynı zamanda Tokyo Anime Festivali’nde, “Yılın En İyi Animasyonu” ödülünü de kazanmıştı.

Dizinin bitmesinin ardından “Yuri on Ice: Ice Adolescense” adlı bir filminin çıkacağı açıklanmıştı. Merakla beklenen filmin fragmanı, Avex Pictures’ın resmi YouTube kanalı üzerinden birkaç saat önce izleyiciye sunuldu.

Filmin konusu ile ilgili fazla bir bilgi bulunmazken fragmanda, Kış Olimpiyat Oyunları’nda performans gösteren genç bir Viktor Nikiforov’u görüyoruz.

yuri on ice

“Yuri on Ice: Ice Adolescence” ne zaman çıkacak?

Attack on Titan” ve “Redline” gibi animelerle ismi anılan Sayo Yamamoto, filmin yönetmenliğini ve senaristliğini üstleniyor. Tam bir çıkış tarihi bulunmayan animasyon stüdyosu, “filmi daha da zenginleştirmek amacıyla yapımın hala devam ettiğini” açıkladı. Filmin 2021 yılının sonbaharında izleyici ile buluşması bekleniyor.

Yeni yayımlanan fragmana aşağıdan ulaşabilirsiniz.

Yeni gelişmeler ve çok daha fazlası için takipte kalın.

Seyrederiz, Türkiye’nin dizi ve film platformudur. Sitemiz üzerinden dizi ve filmlere dair haberler, incelemeler, öneriler, eleştiriler gibi çeşitli içeriklere ulaşabilirsiniz.