Attack on Titan 4. sezon tarihi ne?

aotlevi

Attack on Titan 4. sezon çok yakında!

Bu yılın tartışmasız en çok beklenen animesi Attack on Titan’ın (Shingeki no Kyojin) 4. ve final sezonu için nefesler tutuldu. 4. sezonun geleceği açıklandığı günden beri hayranlar tarafından “Ne zaman?” sorusu merak konusu oldu. Geçtiğimiz yıl, bu yılın sonbaharında geleceği açıklanan Attack on Titan 4. sezonun çıkış tarihi kesin olarak belirlendi.

Attack on Titan’ın resmi Twitter hesabı ve web sitesi, yeni sezonun kesin prömiyer tarihini açıklarken bizleri daha da heyecanlandıracak yeni bir görsel yayımladı.

5AD6CD9D C081 4A0B 9D0B 59F7B137D8F1

Hajime Isayama’dan aynı isimli ve devam eden mangasından uyarlanan Attack on Titan, şu anda dünya çapında sayısız hayrana sahip. Isayama, Haziran 2020’de Japon şovu Shin Joho 7days Newscaster’a verdiği bir röportajda, manga serisinin tamamlanmasına “yaklaşık %5” kaldığını söylemişti.

Ayrıca resmi Twitter hesabı 29 Mayıs’ta yeni sezonda stüdyo değişikliği olduğunu, MAPPA’nın anime üretimini WIT Stüdyo’dan devraldığını da duyurmuştu. Attack on Titan final sezonu, Yuichiro Hayashi (Dorohedoro, Kakegurui) tarafından yönetilecek.

aot4

Attack on Titan 4. sezon ne zaman?

En son güncellemeye göre Attack on Titan 4. sezon, 7 Aralık günü prömiyer yapacak. Şu anda tarihte bir değişiklik olacak gibi görünmüyor. Bu da demek oluyor ki 7 Aralık için geri sayımlar başladı.

Final sezonunun en yeni fragmanını hemen aşağıdan izleyebilir, yeni gelişmelere ve çok daha fazlasına sitemizden ulaşabilirsiniz.

Total
59
Shares
Önceki
yasak elma

Yasak Elma 80. bölüm fragmanı yayımlandı

Sonraki
Matrix 4
mm

The Matrix 4 vizyon tarihi erkene çekildi