Yeşilcam

Yeşilcam dizisi ne zaman başlayacak?

Bilindiği üzere The Protector ve Mücadele Çıkmazı gibi dizilerle online içerik platformlarında da kendini gösteren Çağatay Ulusoy, yeni bir dizi ile karşımıza çıkmaya hazırlanıyor. Geçtiğimiz gün Ulusoy’un, BluTV için hazırlanan Yeşilçam adlı dizide başrol olacağı duyuruldu. Heyecanla beklenen dizinin ne zaman izleyiciler ile buluşacağı ise merak konusu.

Yeşilcam

Yeşilcam dizisi ne zaman çıkacak?

Dizi, henüz yeni duyurulduğu için hakkında net bir tarih verilmedi. Ancak BluTV, dün resmi Twitter hesabından  yaptığı bir açıklama ile merakla beklenen dizinin 2021 yılında platformdaki yerini alacağını şu not ile bildirdi: “Bu haberi vermek için daha fazla bekleyemedik. 1960’lar Türkiye’sinde, Yeşilçam’ın altın çağında bir yeniden doğuş hikayesi… Başrolünde Çağatay Ulusoy’un yer aldığı, BluTV’nin ilk dönem dizisi #Yeşilçam, 2021’de sadece BluTV’de.”

Çağatay Ulusoy’un yeni rolü hakkında tüm bilinenler

Ünlü oyuncu, bu sefer 1960’lardan bir karakteri canlandıracak. Merakla beklenen dizinin yönetmen koltuğunda ise Türkiye’nin sevilen yönetmenlerinden biri olan Çağan Irmak oturacak. Dizi, BluTV‘nin ilk dönem dizisi olacak. Afra Saraçoğlu’nun da Ulusoy’a eşlik edeceği söylentiler arasında. Yapımın konusu ve oyuncu kadrosunun devamı gibi detayların yakında açıklanması bekleniyor.

Yeni gelişmeler ve çok daha fazlası için takipte kalın.

Seyrederiz, Türkiye’nin dizi ve film platformudur. Sitemiz üzerinden dizi ve filmlere dair haberler, incelemeler, öneriler, eleştiriler gibi çeşitli içeriklere ulaşabilirsiniz.