hakan

The Protector’ın final sezonu yayımlandı

The Protector serüveni sona eriyor

İlk orijinal Türk yapımı olan Netflix dizisi The Protector, 2018 yılında yayımlanmaya başlamıştı. Ülkemizde Hakan: Muhafız adı ile de bilinen dizi, gerek negatif gerek pozitif olan birçok yorumla karşılaşmıştı. Tarihi ve fantastiği harmanlayan yapısıyla izleyicilerini heyecanlandırmayı başarmıştı.

N. İpek Gökdel’in Karakalem adlı kitap serisinden uyarlanan dizinin 1. sezonu ilk 4 haftada 10 milyon izleyiciye ulaşmıştı ve bunun üzerine yapımın 2, 3 ve 4. sezon onayları bir çırpıda verilmişti. İlk üç sezonuyla geniş izleyici kitlesine ulaşmayı başaran The Protector son sezonuyla artık Netflix’te.

the protector
Dizinin 4. ve son sezonu 7 bölümden oluşuyor ve bir bölüm uzunluğu diğer sezonlarda olduğu gibi ortalama 43 dakikadan oluşuyor.

Oyuncu kadrosunda Çağatay Ulusoy, Hazar Ergüçlü, Okan Yalabık, Burçin Terzioğlu, Funda Eryiğit, Taner Ölmez ve Bilge Önal‘ın yer aldığı serinin 4. sezon oyuncu kadrosuna Boran Kuzum ve Miray Daner katıldı.

The Protector

The Protector konusu:

İstanbullu bir gencin gizli bir bağı keşfetmesi, şehri ölümsüz bir düşmandan kurtarmak için adeta İstanbul’un muhafızı olmasını konu alan dizinin yayımlanacak bu yeni sezonunda kahramanlarımızın dünyası pek çok açıdan tersine dönecek. Amaçlarını gerçekleştirmek uğruna düşman saflardan destek almak ve bir ‘ölümsüzü’ uyandırmak zorunda kalan Hakan’ın başından beri yanında olan Zeynep, artık karşısındadır. Hakan geçmişin karanlığını aydınlattığında ise taraflar arasındaki dengeler tamamen değişecektir.

Hakan: Muhafız dizisinin son sezonuna dair yayımlanan fragmanını hemen aşağıdan izleyebilirsiniz.

Seyrederiz, Türkiye’nin dizi ve film platformudur. Sitemiz üzerinden dizi ve filmlere dair haberler, incelemeler, öneriler, eleştiriler gibi çeşitli içeriklere ulaşabilirsiniz.