BluTV, nasıl ücretsiz kullanılır

BluTV

Türkiye’nin en büyük yerli içerik platformu BluTV, bu hafta bir yenilik yapacak. Koronavirüs salgını yüzünden birçok ülkede olduğu gibi Türkiye’de de bazı kısıtlamalar getirildi. Bu kısıtlamalar sonucunda Türkiye’de, 4 Aralık Cuma 21.00 ve 6 Aralık Pazar 23.59 saatleri arasında, bazı istisnalar ve meslek dalları dışında sokağa çıkmak yasak hâle gelecek. Ayrıca bu uygulama, bir süre daha devam ettirilecek.

İzleyiciler, cuma gününden itibaren BluTV’nin internet sitesinden e-posta adreslerini kullanarak ücretsiz üye olarak kod alabilecek ve belirlenen saat aralığında bu kod aracılığıyla BluTV içeriklerinden hiçbir ödeme yapmadan yararlanabilecek. Platform bu hizmetini, “Bu Hafta Sonu Her Yer Kapalı ama BluTV Açık” cümlesiyle duyurdu.

BluTV, nasıl ücretsiz kullanılacak?

Platform, resmi sosyal medya hesapları üzerinden yaptığı bir paylaşım ile nasıl ücretsiz kullanılacağını anlattı. Bu hafta sonu için geçerli olacak ücretsiz üyelik için sadece 4 şeye ihtiyaç var. Ad soyad, e-posta adresi, parola ve kod. Online içerik platformu kodun, “kapimiz_acik” olduğunu açıkladı. Herhangi bir kart bilgisi gerektirmediği için daha sonra da ücretlendirme başlamayacak.

Tweet’te bulunan linkten ya da buradan üyelik sayfasına ulaşabilirsiniz.

Yeni gelişmeler ve çok daha fazlası için takipte kalın.

Total
0
Shares
Önceki
Zack Snyder's Justice League
mm

Zack Snyder’s Justice League ne zaman çıkacak?

Sonraki
Şeref Bey

Haluk Bilginer’in Şeref Bey dizisinin çekimlerine başlandı