Yeşilçam 4. bölüm ne zaman?

mm
yeşilçam

Bilindiği üzere The Protector ve Mücadele Çıkmazı gibi dizilerle online içerik platformlarında da kendini gösteren Çağatay Ulusoy, Yeşilçam adlı yeni dizisi, geçtiğimiz günlerde ilk iki bölümü ile izleyicilerin beğenisine sunulmuştu. Dizinin yayımlanan ilk iki bölümünün ardından ise 3. bölümünün ne zaman çıkacağı gibi detaylar izleyiciler tarafından merak konusu.

Kaçak Gelinler, Kızım, Çoban Yıldızı gibi yapımlar ile tanınan Selin Şekerci ve Kötü Çocuk, İyi Oyun, Öğretmen gibi yapımlar ile bilinen Afra Saraçoğlu, Güngör Bayrak, Nilüfer Açıkalın, Altan Erkekli, Yetkin Dikinciler, Özgür Çevik, Ayta Sözeri ve Bora Akkaş gibi isimler de dizinin kadrosunda yer almakta.

yeşilçam

Yeşilçam 3. bölüm ne zaman?

BluTV, bölümlerini haftalık yayımlama stratejisini uygulayan bir platform. Her perşembe izleyici karşısına çıkacağı duyurulan dizinin 3. bölümü, 4. bölümü ile birlikte 29 Nisan Perşembe günü platformdaki yerini alacak.

Konusu

Yönetmen koltuğunda Türkiye’nin en başarılı yönetmenlerinden biri Çağan Irmak’ın oturduğu dizide Çağatay Ulusoy, her şeyini kaybetmiş ancak Yeşilçam’da küllerinden yeniden doğmaya çalışan sinema aşığı yapımcı Semih Ateş’e hayat verecek. Afra Saraçoğlu, sinema dünyasının kapısını gerçek bir sanatçı olmak için çalan genç ve güzel Tülin Saygı’yı, Selin Şekerci ise Yeşilçam’ın gözde yıldızlarından Mine Cansu’yu canlandıracak.

Yeni gelişmeler ve çok daha fazlası için takipte kalın.

Total
0
Shares
Önceki
fatma
mm

Fatma 2. sezon ne zaman?

Sonraki
House of the Dragon
mm

House of the Dragon dizisinin çekimlerine başlandı