Fatma 2. sezon ne zaman?

mm
fatma

Netflix’in, temizlikçi bir kadının hayat hikâyesini ve başına gelenleri anlatan yeni yerli dizisi yayımlandı. Dizinin gördüğü bu ilginin ardından ise 2. bir sezonun olup olmayacağı gibi detaylar, izleyiciler tarafından merak konusu oldu.

fatma

Fatma 2. sezon ne zaman çıkacak?

Henüz çok kısa bir süredir platformda yer aldığı için dizinin yeni sezonu ile ilgili kesin bir bilgi yok. Dizinin 2. sezonunun ne zaman izleyici ile buluşacağı gibi detaylar şu an için belirsizliğini koruyor. Ancak 2. sezon ile ilgili yeni gelişmelerin önümüzdeki dönemde izleyicilere aktarılması bekleniyor.

Fatma konusu

Dizi, Fatma adındaki temizlik görevlisi olan bir kadını anlatacak. Hapisten tahliye edilen kocası, bir süre sonra ortadan kaybolur. Kocasını aramaya başlayan kadın, istemeyerek bir cinayet işler. Bu ilk cinayetinden sonra kocasının geçmişi yüzünden hayatta kalabilmek için yeni cinayetler işlemek zorunda kalır.

Dizinin oyuncu kadrosunda; Burcu Biricik, Cansu Dere, Gökçe Eyüboğlu, Hazal Türesan, Nihal Yalçın, Fırat Tanış, Uğur Yücel, Deniz Hamzaoğlu gibi dikkat çekici isimler yer alıyor.

Yeni gelişmeler ve çok daha fazlası için takipte kalın.

Total
0
Shares
Önceki
yeşilçam
mm

Yeşilçam 3. bölüm ne zaman?

Sonraki
yeşilçam
mm

Yeşilçam 4. bölüm ne zaman?