House of the Dragon dizisinin çekimlerine başlandı

mm
House of the Dragon

Tüm dünyada ilgiyle takip edilen Game of Thrones’un finalinin ardından House of the Dragon adlı bir spin-off dizisinin geleceği zaten biliniyordu. Game of Thrones her ne kadar son sezonuyla tartışmaların odak noktasına oturmuş olsa da Game of Thrones hayranları, dizinin bitmesini hiçbir zaman istemediler. Dizi sona erdikten kısa bir süre sonra ise hayranları sevindiren bu gelişme yaşanmıştı. Bugün ise dizinin çekimlerine resmi olarak başlandığı duyuruldu.

House of the Dragon

Aynı zamanda dizide; Doctor Who olarak tanıdığımız Matt Smith, dizide Prince Daemon Targaryen olarak karşımıza çıkacak. Truth Seekers dizi ile tanıdığımız Emma D’Arcy ise Princess Rhaenrya Targaryen karakterine can verecek. Son olarak da Ready Player One filminden tanıdığımız Olivia Cooke, dizide Alicent Hightower olarak yer alacak.

house of the dragons

House of the Dragon konusu

Targaryenları anlatacak bu dizi, Fire & Blood isimli bir kitaptan uyarlanıyor. Kitapta, hanedanlığın sallantılı tarihine ışık tutuluyor. Hatta Targaryenların yaşadıkları iç savaşı da bu dizide izleyebileceğimiz ifade ediliyor. Ancak diziyle ilgili şu an için netleşen hiçbir şey yok. Oyuncu seçimlerinden sonra başlayacak çekimler, House of Dragon’la ilgili çok daha fazla detayı gün yüzüne çıkaracak.

 Yeni gelişmeler ve çok daha fazlası için takipte kalın.

Total
0
Shares
Önceki
yeşilçam
mm

Yeşilçam 4. bölüm ne zaman?

Sonraki
The Suicide Squad
mm

The Suicide Squad filminden yeni görseller yayımlandı