Çağatay Ulusoy Yeşilçam

Yeşilçam dizisinin fragmanı yayımlandı

Bilindiği üzere The Protector ve Mücadele Çıkmazı gibi dizilerle online içerik platformlarında da kendini gösteren Çağatay Ulusoy, Yeşilçam adlı yeni bir dizi ile karşımıza çıkmaya hazırlanıyor. Geçtiğimiz haftalarda Ulusoy’un, BluTV için hazırlanan Yeşilçam adlı dizide başrol olacağı duyuruldu. Bugün ise heyecanla beklenen dizinin ilk fragmanı yayımlandı.

Kaçak Gelinler, Kızım, Çoban Yıldızı gibi yapımlar ile tanınan Selin Şekerci ve Kötü Çocuk, İyi Oyun, Öğretmen gibi yapımlar ile bilinen Afra Saraçoğlu‘nun da kadroya katıldığı açıklanmıştı.

yeşilçam

Yeşilçam konusu

Yönetmen koltuğunda Türkiye’nin en başarılı yönetmenlerinden biri Çağan Irmak’ın oturduğu dizide Çağatay Ulusoy, her şeyini kaybetmiş ancak Yeşilçam’da küllerinden yeniden doğmaya çalışan sinema aşığı yapımcı Semih Ateş’e hayat verecek. Afra Saraçoğlu, Yeşilçam’ın kapısını gerçek bir sanatçı olmak için çalan genç ve güzel Tülin Saygı’yı, Selin Şekerci ise Yeşilçam’ın gözde yıldızlarından Mine Cansu’yu canlandıracak.

Ayrıca Yeşilçam: Bir Sinema Hayvanı’nın oyuncu kadrosunda; Güngör Bayrak, Nilüfer Açıkalın, Altan Erkekli, Yetkin Dikinciler, Özgür Çevik, Ayta Sözeri ve Bora Akkaş gibi isimler de bulunuyor.

Dizinin yayımlanan fragmanına aşağıdan ulaşabilirsiniz.

Daha Fazla İçerik
stranger things
Stranger Things 4. sezon tanıtım fragmanı yayımlandı