transformerss

Yeni Transformers filminin vizyon tarihi belli oldu

Yeni Transformens macerasının vizyon tarihi duyuruldu

Yeni Transformers filminin vizyon tarihi belli oldu!

2007 yılında vizyona giren ilk filmi ile sinemadaki serüvenine başlayan Transformers serisinin yeni filmi için vizyon tarihi duyuruldu. Serinin 2017 yılında vizyona giren Transformers: The Last Knight isimli filminin ardından, en son 2018 yılında bir spin-off filmi olan Bumblebee yayımlanmıştı ve halihazırda geliştirilmekte olan iki film olduğu haberi ocak ayının sonunda açıklanmıştı.

Serinin yapım şirketi Paramount Pictures, beklenen yeni Transformers filminin vizyon tarihini açıkladı. Geliştirildiği duyurulan filmlerden ilki Bumblebee’nin olduğu evrende geçecek bir yan macerayı konu alırken diğeri de yeni bir seriyi başlatacak ana bir yapım olacaktı ancak film şirketinin geçtiğimiz günlerde vizyon tarihini duyurduğu yapımın, hangi Transformes filmi için olacağı belli değil.

svg%3E

Transformers: The Last Knight filminin iyi performansı ve Bumblebee’nin başarısından sonra Paramount, Transformers serisinin geleceğini yeniden değerlendirme kararı aldı. Aldıkları bu karar, seriye iki farklı Transformers filmi geliştirmeyi kapsıyordu. Bunlardan birinin Transformers serisinin Beast Wars’a dayandığı bir spin-off olduğu, diğerinin ise 2018 yılında gösterime giren Bumblebee’ye ait aynı evrende geçen bir yan hikaye olacağı, bildirildi. Zodiac ve Murder Mystery gibi filmlerle tanınan James Vanderbilt; Beast Wars, King Arthur: Legend of the Sword ve Army of the Dead senaristi olarak tanınan Joby Harold da Bumblebee evreninde geçen senaryo üzerinde çalışıyor.

Paramount Pictures, yeni Transformers filminin 24 Haziran 2022 tarihinde vizyonda olacağını açıkladı. Serinin film şirketinden vizyon tarihi dışında herhangi bir bilgi gelmedi. Bu yüzden şu an için bu tarihin bahsedilen hangi yapıma ait olduğu bilinmiyor. Yine de bir çıkış tarihinin verilmesi, serinin devamlılığının haberini de veriyor.

Koronavirüs salgını nedeniyle sektör neredeyse tamamen durma noktasına gelmişken bu süreçte hangi projeye öncelik verecekleri konusunda bir zaman kazanmış durumdalar. Bu süreçte vizyon tarihini de güvence altına almak istemiş olabilirler. Sonuçta şu sıralar tüm yapım şirketleri Koronavirüs salgını nedeniyle iptal ya da erteleme kararları alıyor.

Geçtiğimiz günlerde vizyon tarihi duyurulan bir başka yapım olan Venom: Let There Be Carnage ile ilgili yazımıza aşağıdaki linkten ulaşabilirsiniz.

Seyrederiz, Türkiye’nin dizi ve film platformudur. Sitemiz üzerinden dizi ve filmlere dair haberler, incelemeler, öneriler, eleştiriler gibi çeşitli içeriklere ulaşabilirsiniz.