Venom.

Venom: Let There Be Carnage filminin tarihi belli oldu

Sony Pictures’ın yayımlamaya hazırlandığı Venom devam filminin tam isminin Venom: Let There Be Carnage olacağı ve filmin vizyon tarihinin değiştiği duyuruldu. 2 Ekim 2020’de vizyona girmesi planlanan Venom: Let There Be Carnage filminin Koronavirüs sebebiyle 25 Haziran 2021 tarihinde izleyiciyle buluşması planlanıyor. Filmin ertelenme kararının ardından filmin başrol oyuncusu Tom Hardy, Venom 2’nin logosu da bulunan bir videoyu Instagram hesabından paylaştı.

 

Filmin konusuna dair çok fazla bilgi paylaşılmasa da filmin yönetmeni film ile ilgili: “Görsel olarak görmek istediğim şeyler ve karakterleri nasıl başka bir boyuta taşıyabileceğim konusunda gayet net fikirlerim var.“ şeklinde bahsediyor.

İkinci Venom filminde, işini ve nişanlısını kaybeden Eddie Brock’un ev sahipliği yaptığı uzaylı simbiyot ile macerasını izlemeye devam edeceğiz. Brock, Venom: Let There Be Carnage’da çok daha güçlü bir uzaylı simbiyota sahip olan Riot’la mücadele edecek.

Venom: Let There Be Carnage oyuncu kadrosu:

Venom 2 ile ilgili daha önce yapılan açıklamalara göre filmin oyuncu kadrosunda yine Eddie Brock rolünde göreceğimiz Tom Hardy’e Anne Weying karakteriyle Michelle Williams eşlik edecek. Ayrıca ilk filmde de izlediğimiz Woody Harrelson bir kez daha Cletus Kasady karakterini canlandıracak. Oyuncu kadrosuna yeni katılan isimlerden biri olan İngiliz aktris Naomie Harris ise hain Shriek rolünde, Carnage’ın ilgisini çeken bir suç ortağını canlandıracak.

Filmin yönetmenliğini üstlenen isim ise Orman Çocuğu ve Breathe filmlerinin yönetmenliğini üstlenmesiyle beğenileri toplayan ve Lord of the Rings, Avengers serisi, Maymunlar Cehennemi serisi ve Star Wars’un son üçlemesinde bulunan The Force Awakens ve The Last Jedi filmlerinde rol alan Andy Serkis olacak.

Serinin ilk filmi olan Venom: Zehirli Öfke’nin fragmanına aşağıdan ulaşabilirsiniz.

Seyrederiz, Türkiye’nin dizi ve film platformudur. Sitemiz üzerinden dizi ve filmlere dair haberler, incelemeler, öneriler, eleştiriler gibi çeşitli içeriklere ulaşabilirsiniz.