Think Like a Dog 1

Think Like a Dog fragmanı yayımlandı

Başrollerini Megan Fox ve Josh Duamel'in paylaştığı filmin fragmanı yayımlandı

Think Like a Dog filminin fragmanı yayımlandı!

Başrollerini Megan Fox ve Josh Duamel’in paylaştığı Think Like A Dog filminin ilk fragmanı geçtiğimiz saatlerde yayımlandı. 

Lionsgate Entertainment, yönetmen Gil Junger’ın Think Like a Dog adlı aile komedisi filmi için resmi fragman yayımladı. Megan Fox ve Josh Duhamel gibi ünlü isimleri bir araya getiren Think Like A Dog filminden ilk fragman paylaşıldı. Filmin fragmanında, köpeğinin düşüncelerini okuyabileceği bir cihaz geliştiren Oliver’ın maceralarını izliyoruz.

svg%3E

Think Like A Dog konusu:

12 yaşındaki teknoloji dahisi Oliver’ın üzerinde çalıştığı bir bilimsel deneyinde işler yanlış gidince, bu olay sevimli köpeği Henry ile arasında telepatik bir bağlantı kurmasını sağlayan bir durum doğurur. Bu yanlışlık sonucu iletişim kurmaya başlayan ikilinin hayatının bambaşka bir hal alması ve güçlerini birleştiren Oliver ve Henry’nin, aile ve okul hayatlarında karşılaştıkları sorunların üstesinden birlikte gelmeye çalışmalarını konu oyuncu alan Think Like a Dog filminin yönetmen koltuğunda, 10 Things I Hate About You, If Only ve Ellen gibi yapımların yönetmenliğini yapan Gil Junger var.

Think Like A Dog oyuncu kadrosu:

Aile komedisi türündeki Think Like A Dog filminin oyuncu kadrosunda Megan Fox ve Josh Duhamel’ın yanı sıra Oliver rolünde Child’s Play’den tanıdığımız Gabriel Bateman, The Big Bang Theory’den tanıdığımız Kunal Nayyar, Janet Montgomery, Bryan Cannel ve Julia Jones gibi isimler bulunuyor. Koronavirüs salgını sebebi ile vizyona girmeyecek olan Think Like A Dog filmi, 9 Haziran 2020 tarihinde dijital olarak yayımlanacak.

Think Like A Dog’un fragmanına aşağıdan erişebilirsiniz.

Seyrederiz, Türkiye’nin dizi ve film platformudur. Sitemiz üzerinden dizi ve filmlere dair haberler, incelemeler, öneriler, eleştiriler gibi çeşitli içeriklere ulaşabilirsiniz.