Yasak Elma

Yasak Elma 75. bölüm 7 Eylül Pazartesi FOX’ta

İlk olarak 2018 yılında izleyici karşısına çıkan ve daha sonra FOX‘un en sevilen dizilerinden biri haline gelen Yasak Elma dizisinin yeni sezonundan yeni bir fragman yayımlandı. Koronavirüs salgını nedeniyle sezon finali yapmak zorunda kalan dizinin yeni bölümlerinin ne zaman ekranlara geleceği, izleyiciler için büyük merak konusuydu. Dizinin yayın tarihi, yayımlanan bir fragman eşliğinde duyuruldu.

Yasak Elma

Yasak Elma 74. bölümde ne oldu?

Salgın sürecinden önce 74. bölümü ile mart ayında ekranlara gelen Yasak Elma’nın son bölümünde Yıldız, Kerim’in yeni CEO olduğunu ve Şahika tarafından işe alındığını öğrenip ondan uzak kalmaya çalışmıştı. Ender ise Şahika’nın yaptığı hain planı anlamış ancak Şahika’nın kendini kurtarmak için yaptığı tekliften etkilenmişti. Halit ise Yıldız’ı geri kazanma çabasındaydı.

Başrollerinde; Eda Ece, Şevval Sam, Talat Bulut, Serda Erginci ve Nesrin Cavadzade gibi isimlerin bulunduğu dizinin 75. bölümü, 7 Eylül Pazartesi günü FOX’ta ekranlara gelecek.

Yeni sezonu merakla beklenen dizinin yayımlanan fragmanını hemen aşağıdan izleyebilir ve dizi ile ilgili yeni gelişmelerden haberdar olmak için sitemizi takipte kalabilirsiniz.

Seyrederiz, Türkiye’nin dizi ve film platformudur. Sitemiz üzerinden dizi ve filmlere dair haberler, incelemeler, öneriler, eleştiriler gibi çeşitli içeriklere ulaşabilirsiniz.