bay yanlış

Bay Yanlış 9. bölüm 2. fragmanı yayımlandı

Fox TV’nin yaz dizisi Bay Yanlış’ın 9. bölümüne dair ikinci fragman yayımlandı. Başrollerinde Özge Gürel ve Can Yaman‘ın bulunduğu yapım, bir romantik komedi dizisi.

Gold Film imzalı dizi, Özgür (Can Yaman) ve Ezgi (Özge Gürel)’nin hikayesini anlatıyor. Dizide Özgür; zengin ancak salaş bir hayat süren, aşka inanmayan birisi ve restoran-bar sahibidir. Ezgi ise; artık yanlış ilişkilerden yorulmuş ve düzgün bir ilişki yaşayıp evlenmeye kararlıdır. Ezgi’nin, ilişki konularında başarılı olmadığını gören Özgür, kendisine ilişkiler konusunda mentorluk yapmaya ve Ezgi’nin hoşlandığı erkeği elde etmesi için ona taktikler vermeye başlar.

bay yanlış

Bay Yanlış’ın 8. bölümünde neler oldu?

Ezgi ve Özgür’ün yakınlaşması, Serdar ve Yeşim’in gelmesiyle bozulur. Özgür’ün Ezgi’ye olan ilgisi Serdar’ı rahatsız eder ve bu durumu Yeşim’le birlikte sorgulamaya başlar. Ezgi’nin Özgür’e olan hislerini ilk olarak Deniz fark eder ve Ezgi’yi yanlış yapmaması için uyarır. Ozan ise Özgür’ün Ezgi’ye olan hislerinin farkındadır ve onu bu konuda destekler. İkisinin bir araya gelmesini istemeyen anneler de harekete geçer ve onları ayrı tutmak için ellerinden geleni yapmaya karar verirler. Herkese ve her şeye rağmen Ezgi ve Özgür, birbirlerine olan duygularını itiraf edebilecekler midir?

Dizinin 28 Ağustos Cuma günü yayımlanacak yeni bölümünün 2. fragmanına aşağıdan ulaşabilirsiniz.

Daha Fazla İçerik
constance wu terminal list
Constance Wu, Terminal List’in kadrosuna katıldı