yeni hayat seyrederiz

Yeni Hayat dizisinin fragmanı yayımlandı

Başrollerinde Serkan Çayoğlu ve Melisa Aslı Pamuk’un bulunduğu “Yeni Hayat” dizisinin fragmanı yayımlandı. Yakında Kanal D ekranlarında karşımıza çıkacak olan dizi, Başak Soysal ve Cem Özüduru tarafından yönetiliyor. Dizinin senaryosu ise Elif Usman tarafından kaleme alınıyor.

“Yeni Hayat” dizisinin oyuncu kadrosunda; “Kiraz Mevsimi” dizisi ile adını duyurmuş olan Serkan Çayoğlu, “Çarpışma” ve “Yer Gök Aşk” dizilerinde boy göstermiş Melisa Aslı Pamuk; Tayanç Ayaydın, Nilperi Şahinkaya, İpek Filiz Yazıcı, Nisa Sofya Aksongur, Devrim Nas, Aziz Caner İnan, Nebil Sayın ve Furkan Kalabalık gibi isimler bulunuyor.

3 Eylül tarihinde ekranlardaki yerini alacak dizi, Karga Seven Pictures tarafından izleyiciye sunulacak.

yeni hayat

“Yeni Hayat” konusu

Her şey, Özel Kuvvetler’den ayrılmış Yüzbaşı Adem’in karşısına çıkan bir iş fırsatıyla başlar. Adem’in, karısı Nevin ve küçük kızları Ece’yle beraber oluşturduğu mutlu çekirdek aileye yeni bir hayatın kapıları aralanmıştır. Adem’in tek yapması gereken, zengin ve güçlü bir iş adamı olan Timur’un genç karısı Yasemin’i korumaktır. Eski bir bordo bereli olan Adem için bu iş neredeyse çocuk oyuncağıdır. Nevin ise nihayet rahata erecekleri için mutludur. Adem’in iş teklifini kabul etmesi ise her şeyin yeni bir boyut kazanmasına sebep olur.

Adem ve Yasemin, başta birbirlerine büyük bir nefretle yaklaşır. Daha sonra bu nefret; büyük ve tutkulu bir aşka dönüşür. Ancak aşkları imkansızdır. Bir araya gelmeleri hem bir yuvayı yıkarken hem de zalim ve güçlü bir adamın tüm öfkesini üstlerine çekmek demektir.

Dizinin yayımlanan fragmanına aşağıdan ulaşabilirsiniz. Birkaç saat aralıklarla paylaşılan diğer fragmanlara da YouTube kanalı üzerinden erişebilirsiniz.

Yeni gelişmeler ve çok daha fazlası için takipte kalın.

Seyrederiz, Türkiye’nin dizi ve film platformudur. Sitemiz üzerinden dizi ve filmlere dair haberler, incelemeler, öneriler, eleştiriler gibi çeşitli içeriklere ulaşabilirsiniz.