yarim kalan asklar seyrederiz

Yarım Kalan Aşklar dizisinin yeni fragmanı yayımlandı

Blu TV’nin yeni dizisi “Yarım Kalan Aşklar”ın izleyiciyle buluşmasına 6 gün kala yeni bir fragman paylaşıldı. 10 Eylül 2020 tarihinde Blu TV platformundaki yerini alacak dizi, aksiyon ve romantizm temasını bir arada yürütecek.

Tüm dünyayı etkisi altına alan ve büyük bir sağlık tehdidi oluşturan Koronavirüs yüzünden ara verilen çekimler, bu yazın başında tamamlanmıştı. Dizinin hikayesinin odak noktasında, bir trafik kazasında hayatını kaybettikten sonra başka bir bedende dünyaya geri dönen Ozan bulunuyor.

Dizinin başrollerinde ise “Bodrum Masalı”, “Yarına Tek Bilet“, “Tatlı Küçük Yalancılar”, “Çukur” gibi yapımlarda bulunmuş Dilan Çiçek Deniz ve “Bizim Hikaye”, “Aşk Laftan Anlamaz”, “Tatlı Küçük Yalancılar” gibi yapımlarda bulunmuş Burak Deniz yer alıyor.

yarım kalan aşklar

“Yarım Kalan Aşklar” konusu

BluTV’nin kendi açıklamasına göre dizi şu konuyu ele alacak: İdealist gazeteci Ozan, kendisi gibi gazeteci olan Elif ile evlenmek üzeredir. Gözü kara gazeteciliği ile tanınan Ozan, gizemli ve zor bir haberin peşindedir. Birbirlerini delicesine seven ikilinin hayatındaki mutlu tablo, korkunç bir olayla son bulacaktır. Ozan, trafik kazası geçirerek hayatını kaybeder. Ancak Ozan, kaybettiği hayatını yeni bir bedende tekrar bulacaktır. Hayata başka bir beden ile geri dönen Ozan’ın önünde iki zorlu görev vardır: Onu kimin öldürdüğünü bulmak ve Elif’e tüm gerçekleri anlatmak.

Yayımlanan yeni fragmana aşağıdan ulaşabilirsiniz.

Seyrederiz, Türkiye’nin dizi ve film platformudur. Sitemiz üzerinden dizi ve filmlere dair haberler, incelemeler, öneriler, eleştiriler gibi çeşitli içeriklere ulaşabilirsiniz.