babil seyrederiz

Babil dizisinin 2. sezon 2. tanıtımı yayımlandı

Ay Yapım imzalı, ilk bölümü 17 Ocak 2020 tarihinde izleyici ile buluşan “Babil” dizisinin 2. sezon 2. tanıtım videosu yayımlandı. Psikolojik gerilim türündeki dizi, 11 Eylül Cuma günü izleyici karşısına çıkacak.

Yönetmen koltuğunda Uluç Bayraktar’ın oturduğu dizinin senaryosu, Nükhet Bıçakçı ve Özlem Yücel tarafından kaleme alınıyor. Dizinin oyuncu kadrosunda ise Halit Ergenç, Onur Saylak, Aslı Enver, Birce Akalay, Nur Fettahoğlu, Mesut Akusta ve Selehattin Paşalı gibi isimler bulunuyor. İlk sezonda bulunan Ozan Güven ise dizisinin ikinci sezonunda bulunmayacak.

babil

“Babil” dizisinin konusu

İdealist, çalışkan ve dürüst bir ekonomi profesörü olan İrfan, uğradığı bir iftiranın sonucu işini kaybeder. Yaşadığı haksızlığı sindiremeden oğlu büyük bir hastalık geçiren İrfan’ın bir an önce ameliyat ve tedavi için gereken parayı bulması gerekmektedir. Bugüne kadar parayla ilkeli bir ilişki kuran İrfan, hayatının en ağır sınavıyla karşı karşıyadır.

Oğlunu kurtarmak için savunduğu tüm değerlerle çatışmaya girmesi gereken İrfan’ın bu sınavda boş kağıt verme şansı yoktur. Artık onun değil, oğlunun hayatı söz konusudur. İrfan, gereken parayı bulmak için “gereken her şeyi” yapmaya hazır olmalıdır.
Dizinin yayımlanan 2. sezon tanıtımına aşağıdan ulaşabilirsiniz.

Seyrederiz, Türkiye’nin dizi ve film platformudur. Sitemiz üzerinden dizi ve filmlere dair haberler, incelemeler, öneriler, eleştiriler gibi çeşitli içeriklere ulaşabilirsiniz.