Hercai 3. sezon tanıtımı yayımlandı

hercai

15 Mart 2019 tarihinden itibaren ATV’de yayımlanan “Hercai” dizisinin 3. sezon tanıtım videosu yayımlandı. Mia Yapım imzalı dizi, yakında 3. sezonu ile izleyici karşısına çıkacak. Ancak dizinin yayın tarihi ile ilgili kesin bir bilgi hala bulunmamakta.

Senaryosu Eda Tezcan tarafından kaleme alınan dizisinin yönetmen koltuğunda; Cem Karcı, Barış Yöş ve Benal Tairi oturuyor. Dizinin oyuncu kadrosunda ise Akın Akınözü, Ebru Şahin, Gülçin Santırcıoğlu, Serhat Tutumluer, Oya Unustası, Ahmet Tansu Taşanlar, Serdar Özer, Gülçin Hatıhan, İlay Erkök, Cahit Gök gibi isimler bulunuyor.

hercai

“Hercai” dizisinin konusu

Aslanbey ailesinin veliahtı olan ve Mardin Midyat’a İstanbul’dan bir iş adamı olarak gelen Miran Aslanbey, Nasuh Şadoğlu’na bir ortaklıktan fazlasını teklif eder. Büyük torunu Reyyan’ı da kendisine eş olarak ister. Ancak Midyat’ın en güçlü aile reisi Nasuh Şadoğlu’nun, çok iyi bir kısmet dediği Miran için farklı planları vardır. Ona torunu Reyyan’ı verecektir ama istediği torunu değil. Nasuh, Miran’ı kendi planına ikna etmeye çalışırken Miran’ın planlarından habersizdir.

İki erkek arasındaki anlaşma her iki aile tarafından da merakla beklenirken gelecek haber, iki genç kız Reyyan ve Yaren’in hayatını derinden etkileyecektir.

Yayımlanan yeni sezon tanıtım videosuna aşağıdan ulaşabilirsiniz.

Yeni gelişmeler ve çok daha fazlası için takipte kalın.

Total
0
Shares
Önceki
yarim kalan asklar seyrederiz

Yarım Kalan Aşklar dizisinin yeni fragmanı yayımlandı

Sonraki
i am thinking of ending things seyrederiz

I Am Thinking of Ending Things, Netflix’te yayımlandı