İlk yerli Netflix filmi: Yarına Tek Bilet

mm
yarına tek bilet

Netflix’in ilk Türk yapımı filmi Yarına Tek Bilet geliyor!

Netflix’in başrollerinde Dilan Çiçek Deniz ve Metin Akdülger‘in rol alacağı ilk Türk yapımı filmi Yarına Tek Bilet’in afişi ve çıkış tarihi duyuruldu.

Dünyaca ünlü dijital yayın platformu Netflix, geçtiğimiz aylarda duyurduğu Türkiye yapımı yeni projelerinin hazırlıklarına devam ediyor. Hakan Muhafız, Atiye, Rise of Empires: Ottoman ve Aşk 101 gibi Türk dizi yapımlarının ardından şimdi de Türk yapımı ilk filminin hazırlıklarını yapıyor.

yarına tek bilet

Konusu ve oyuncu kadrosu:

Netflix’in ilk orjinal Türk film projesi olarak karşımıza çıkacak Yarına Tek Bilet filmi, kısaca Ankara’dan İzmir’e doğru çıktıkları tren yolculuğunda yolları kesişen iki yabancının hikayesini mercek altına alıyor. Yolculuk sırasında tanışan ve birbirlerinden oldukça farklı karakterde olan bu iki yabancının, başlarda sürekli atışsa da birbirlerini tanıdıkça aralarında farklı bir çekim oluşmasının ardından hayatlarında yeni bir sayfa açmak isteyen ikilinin, birlikte vakit geçirdikçe kendi gerçekleri ile yüzleşmeye başlamasını konu alıyor.

OG Medya’nın yapımcılığını üstlendiği filmin yönetmenliğini yakın dönemde Atiye dizisi ile seyirci karşısına çıkan Ozan Açıktan üstleniyor.

19 Haziran Cuma günü izleyicilerle buluşacak olan Yarına Tek Bilet’in başrollerini ilk Netflix projesi olacak Dilan Çiçek Deniz ve Atiye dizisi ile daha önce platformda izlediğimiz Metin Akdülger paylaşıyor.

Film ile ilgili gelişmeleri sitemizden takip edebilirsiniz.

Filmin başrolü Metin Akdülger’in bir başka Netflix profeji olan Atiye dizisi ile ilgili yazımıza ise aşağıdaki linkten erişebilirsiniz.

https://seyrederiz.com/netflixin-ikinci-turk-yapimi-dizisi-atiye-yayimlandi/

Total
0
Shares
Önceki
images 7

HBO’nun en ünlü dizileri BluTv’ye geliyor!

Sonraki
HBO Max

HBO Max Türkiye’ye gelecek mi?