warrior nun seyreder

Warrior Nun dizisi 2 Temmuz’da yayımlanacak

1994’te Antarctic Press tarafından yayımlanan Warrior Nun Areala adlı mangadan uyarlanarak oluşturulan dizinin fragmanı ve posteri yayımlandı. Netflix’ten aldığımız dizi ile ilgili haberler ilk olarak 2018 yılının Ekim ayında ortaya çıkmıştı. İlk haberlerin üstünden geçen yaklaşık 2 yıl gibi bir sürenin ardından dizinin fragmanı ve posteri yayımlandı. Geçtiğimiz saatlerde fragmanı yayımlanan dizi 2 Temmuz tarihinde Netflix kütüphanesinde yerini alacak.

Dizinin paylaşılan posteri;

warrior nun

Warrior Nun konusu

Dizinin merkezinde iyi ve kötü arasındaki bir savaşın ortasında kalan 19 yaşındaki Ava adlı bir genç kız bulunuyor. Ava gözlerini morgda açarken yaşaması için ikinci bir şansa sahip olduğunu fark ediyor ama işler bu kadar basit değildir, Ava’nın omuzlarında kutsal görev olan bir yük vardır. Kısa bir süre sonra Ava, dünyadaki şeytanlara karşı savaşmakla görevlendirilen kadim bir tarikatla bağlantılı olduğunu keşfeder ancak cenneti ve cehennemi temsil eden kudretli güçler onu bulup kontrol etmek istemektedir.

warrior nun

Dizinin başrolünde Ava rolü ile Alba Baptista karşımıza çıkarken aynı zamanda  Tristán Ulloa, Kristina Tonteri-Young, Lorena Andrea, Toya Turner, Thekla Reuten gibi isimler de dizinin oyuncu kadrsunda bulunmakta.

Yapımcılığını Simon Barry‘nin üstlendiği ve 2 Temmuz’da 10 bölüm olarak karşımıza çıkacak uyarlama dizinin fragmanına aşağıdaki linkten ulaşabilirsiniz.

Başka bir uyarlama dizi olan ve bugün yayımlanan Love, Victor dizisi ile ilgili yazıya aşağıdaki linkten ulaşabilirsiniz.

https://seyrederiz.com/love-victorun-yayin-tarihi-erkene-cekildi/

Seyrederiz, Türkiye’nin dizi ve film platformudur. Sitemiz üzerinden dizi ve filmlere dair haberler, incelemeler, öneriler, eleştiriler gibi çeşitli içeriklere ulaşabilirsiniz.