Love Victor

Love, Victor’un yayın tarihi erkene çekildi!

Love, Victor dizisinin yayın tarihi değişti!

Simon vs. The Homo Sapiens Agenda adlı kitaptan uyarlanan 2018 yapımı “Love, Simon” filmi ile aynı dünyada geçecek olan yeni Hulu dizisi Love, Victor‘un yayın tarihi erkene çekildi. Dizinin yayın tarihinin, Amerika’daki köleliğin kaldırılmasının yıl dönümü ile aynı güne denk gelmesi nedeni ile, saygı göstermek adına dizinin yayımlanma tarihi 19 Haziran 2020’den 17 Haziran 2020 tarihine çekildi.

love victor

Love, Victor dizisinin konusu ve oyuncu kadrosu

Victor, cinsel yöneliminden emin olamamakta ve bu konuyla uğraşmakta iken aynı zamanda ailesine ve arkadaşlarına bu konuda açılamamaktadır. Yeni taşındığı şehirde yeni bir okula başlamıştır. Bu yeni okulunda hem romantik anlamda hem de arkadaşlık anlamında yeni ilişkileri olacaktır. Ne yapacağını şaşıran ve kendini bir çıkmazda hisseden Victor çareyi Simon’dan yardım istemekte bulur.

Burada devreye filmin başrolü Nick Robinson giriyor, dizide de Simon rolüyle anlatıcı konumunda bulunacak.

Oyuncu kadrosu ise şu şekilde; Victor olarak Michael Cimino, Victor’un kendine güvenen büyüleyici sınıf arkadaşı olarak da karşımıza George Sear çıkıyor. Victor’un aile üyelerini ise James Martinez, Isabella Ferreira, Mateo Fernandez canlandırıyor. Victor’un arkadaşları da Rachel Naomi Hilson, Bebe Wood, tarafından canlandırılıyor. Dizide aynı zamanda Anthony Turpel, Sophia Bush gibi isimler de bulunmakta.

Yayın tarihi 19 Haziran 2020’den 17 Haziran 2020 tarihine çekilen dizinin fragmanını aşağıdan izleyebilirsiniz.

Seyrederiz, Türkiye’nin dizi ve film platformudur. Sitemiz üzerinden dizi ve filmlere dair haberler, incelemeler, öneriler, eleştiriler gibi çeşitli içeriklere ulaşabilirsiniz.