Warrior Nun 2. sezon onayı aldı

warrior nun seyrederizz

Netflix’in yeni fantastik dizisi Warrior Nun, ilk sezonun yayımlanmasından kısa bir süre sonra 2. sezon onayını kaptı. Netflix’in temmuz ayına giriş yaptığı dizi, toplamda 10 bölümden oluşmakta. Daha önce Van Helsing ve Continuum gibi yapımlara imza atan Simon Barry tarafından oluşturulan uyarlama, Ben Dunn’ın 1994’te Antarctic Press tarafından yayımlanan Warrior Nun Areala adlı mangasına dayanıyor.

Barry, yakın zamanda verdiği bir röportajında, ilk sezonu ana karakterlerin kaderini havada bırakan büyük bir savaşla bitirme kararını açıkladı:

“Aslında bitişin biraz daha kesin bir versiyonunu yazdık. Demek istediğim, izleyicnin gördüğüne göre kemiğinde biraz daha fazla et vardı. Ancak, o senaryoyu Netflix’e gönderdiğimizde, “Hey, bunu biraz kısaltabilir misin?” dediler. İlk başta hepimiz şaşırmıştık. Bu cüretkar ve biraz tehlikeli gibiydi ama Netflix tarafından bazı riskler almamız ve bu çizgide yürümemiz için zaten en baştan onay verildiğini düşünüp orta yolu bulduk.”

warrior nun

Warrior Nun konusu

Dizi, ölümden döndükten sonra sırtında gizemli bir simge ile kilisede uyanan Ava adlı genç bir kızın hikayesini anlatıyor. Arkasındaki simge sayesinde masalar ve duvarlar gibi katı nesneler arasında geçiş yapma yeteneği de dahil olmak üzere çeşitli güçlere kavuşan Ava, dünyayı şeytanlardan koruyan kadim rahipler ve rahibeler topluluğu tarafından işe alınır. Savaşçı rahibeler Beatrice, Shotgun Mary, Lilith ve Camila ile tanışan kahramanımız, bir şekilde cennete portal açan kötü güçlere sahip bir kadını durdurmak için mücadele eder.

Warrior Nun oyuncu kadrosu ile ilgili yazımıza buradan ulaşabilir, daha fazla güncel haber için sitemizi takipte kalabilirsiniz.

Total
0
Shares
Önceki
cinderella

Camila Cabello’nun bulunduğu Cinderella filminin çekimleri başladı

Sonraki
heavens design team header

Heaven’s Design Team animesinin fragmanı yayımlandı