Camila Cabello’nun bulunduğu Cinderella filminin çekimleri başladı

cinderella

Sony Picures’in dağıtımcı şirket olduğu ve Camila Cabello‘nun başrolünde bulunduğu “Cinderella” filmin çekimlerine tekrardan başlandı. Tüm dünyaya yayılan ve büyük bir tehlike haline gelen Koronavirüs yüzünden filmin çekimlerine ara verilmişti, şimdi ise Londra’nın dışında düşük seviyeli çekimlere, sağlık önlemleri alınarak devam ediliyor.

Sete dönen kişiler arasında; Cinderella karakteri ile Camila Cabello, Kraliçe Beatrice rolünde Minnie Driver, Prens Robert rolünde Nicholas Galitzine, Pierce Brosnan ve üvey anne rolünde Idina Menzel yer alıyor.

Filmin senaryosunu Kay Connon kaleme alırken, yönetmen koltuğunda da aynı isim oturuyor. ABD’de 5 Şubat 2021 tarihinde vizyona girmesi beklenen müzikal filmin çekimleri, Eylül ayına kadar devam edecek.

camila cabello cinderella

Cinderella filminde alınan önlemler

Anlaşıldığı üzere, oyuncular ve set ekibi oldukça titiz davranıyor. Güvenlik eğitimi seminerleri, sosyal mesafe, temaslı izleme, kapsamlı günlük dezenfeksiyon ve yargı yetkilerine ve yerel bölgelere bağlılık ile, ön prodüksiyon sırasında gerçekleştirilen ve çekimler sırasında yaygın ve kapsamlı testler de dahil olmak üzere sağlam güvenlik protokollerinin yürürlükte olduğu söyleniyor. Üstelik daha aldatıcı, daha büyük ve daha kalabalık sahneler Koronavirüs pandemisi başlamadan önce çekildiği için yeni çekilen sahneler, daha az tehlike oluşturan sahnelerden oluşuyor.

Yeni gelişmeler ve çok daha fazlası için takipte kalın.

Total
0
Shares
Önceki
MasterChef Türkiye 2020

Masterchef 30. bölüm fragmanı

Sonraki
warrior nun seyrederizz

Warrior Nun 2. sezon onayı aldı