Trinkets final sezonundan fragman

mm
trinkets

Netflix’in 14 Haziran 2019 tarihinde yayımlanmaya başlayan, Trinkets adlı gençlik dizisinin 2. ve final sezonundan bir fragman geldi. Dizi, kleptomani hastası olan üç kızı odak noktasına alıyor. Başrollerinde Brianna Hildebrand, Quintessa Swindell ve Kiana Madeira’nın bulunduğu dizinin yeni sezonu 25 Ağustos’ta yayımlanacak.

Trinkets konusu

Aynı adlı romandan uyarlanan dizide, babasının yeni işi yüzünden yeni bir yere taşınmak zorunda kalan Elodie, kleptomani yani hırsızlık hastasıdır. Babasının zoruyla katıldığı destek toplantılarından birinde, birbirlerinin tamamen zıttı olan iki kleptomani hastası ile daha tanışır: Tabitha ve Moe. Bu üç zıt karakter farkında olmadan çok değerli bir arkadaşlığa adım atarlar.

trinkets

Smith, Amy Andelson ve Emily Meyer tarafından hazırlanan, 7,1 gibi bir IMDb puanına sahip olan dizi ilk sezonunun ardından hemen 2. sezon onayını almıştı. Onay alan 2. sezon ise dizinin final sezonu olacak. Final sezonu olacak bu yeni sezon ise 25 Ağustos’ta Netflix kütüphanesinde yerini alacak.

Dizinin geçtiğimiz saatlerde yayımlanan 2. sezon fragmanına aşağıdan ulaşabilir ve dizi ile ilgili yeni gelişmelerden haberdar olmak için sitemizi takipte kalabilirsiniz.

Total
0
Shares
Önceki
birimiz yalan söylüyor

Birimiz Yalan Söylüyor romanı, diziye uyarlanıyor

Sonraki
keanu reeves 47 ronin
mm

Keanu Reeves’li 47 Ronin’in devam filmi geliyor