Yarım Kalan Aşklar 2. sezon olacak mı?

mm
yarım kalan aşklar

İlk olarak 30 Eylül 2020 tarihinde izleyici karşısına çıkan “Yarım Kalan Aşklar” dizisi, izleyiciler tarafından ilgi ile karşılandı ve genellikle olumlu yorumlar aldı. BluTV’de seyirci ile buluşan dizinin 8. bölüm fragmanı, final bölümü adı altında yayımlandı. Bu da izleyicilerin akıllarında 2. sezonun olup olmayacağı konusunda soru işaretleri oluşturdu.

Yarım Kalan Aşklar 2. sezon ne zaman?

Her perşembe BluTV ekranlarında izleyici ile buluşan dizi, 8. bölümün ardından final yapmış olacak. İlk sezonun ardından ise diziye 2. bir sezon gelmeyecek. Yani dizi, 5 Kasım Pazar günü yayımlanacak olan 8. bölümü ile ekranlara veda etmiş olacak.

BluTv, yayımladığı fragmanın altına düştüğü “Şimdi yarım kalan her şeyi tamamlama zamanı Yarım Kalan Aşklar final bölümüyle perşembe 19.00’da sadece BluTV’de.” notu ile bunu doğrulamış oldu.

yarım kalan aşklar

Yarım Kalan Aşklar konusu

Dizi, yaşadığı bir trafik kazası sonucunda hayatını kaybeden ve başka bir bedende dünyaya gelen Ozan’ı konu ediniyor. Dizinin başrollerinde ise “Bodrum Masalı”, ilk Netflix Türkiye filmi “Yarına Tek Bilet“, “Çukur” gibi yapımlarda bulunmuş Dilan Çiçek Deniz; “Bizim Hikaye”, “Aşk Laftan Anlamaz” gibi yapımlarda bulunmuş Burak Deniz yer alıyor. İkili daha önce “Tatlı Küçük Yalancılar” dizisinde de birlikte rol almışlardı.

Dizinin yayımlanan final bölümü fragmanını hemen aşağıdan izleyebilirsiniz.

Yeni gelişmeler ve çok daha fazlası için takipte kalın.

Total
0
Shares
Önceki
sen çal kapımı

Sen Çal Kapımı 16. bölüm 2. fragmanı yayımlandı

Sonraki
Barbarians
mm

Barbarians 2. sezonu olacak mı?