Birimiz Yalan Söylüyor romanı, diziye uyarlanıyor

birimiz yalan söylüyor

Türkçe karşılığı Birimiz Yalan Söylüyor olan, One of Us Is Lying kitabı, Peacock için dizi oluyor. Peacock, geçtiğimiz gün yaptığı açıklamada, Karen M. McManus imzalı Birimiz Yalan Söylüyor kitabının 8 bölümlük dizisinin siparişini verdiğini duyurdu. Yeni kitap uyarlaması dizi, oldukça popüler olan “Elite” dizisinin ortak yapımcısı Darío Madrona’nın katkılarıyla üretilecek.

Dizinin oyuncu kadrosu Marianly Tejada, Cooper van Grootel, Annalisa Cochrane, Chibuikem Uche, Barrett Carnahan, Jessica McLeod ve Melissa Collazo gibi isimlerden oluşacak. Dizi, Universal Studio Group’un bir bölümü olan UCP’den geliyor. Üstelik dizinin ilk bölümü çoktan çekilmiş bile. İlk bölümün senaryosunu ise Erica Saleh kaleme almış. Yönetmen koltuğunda oturan Jennifer Morrison ise aynı zamanda dizinin yapımcılığını üstlenecek.

Birimiz Yalan Söylüyor konusu

Bir pazartesi öğleden sonra, Bayview Lisesi’nin beş öğrencisi cezaya kaldı. Bronwyn, öğrencilerden zeki olanı, Yale Üniversitesi’ne girmek istiyor ve asla kuralları çiğnemiyordu. Güzel olan Addy ise mükemmel bir mezuniyet balosu prensesiydi. Sabıkalı olan Nate, halihazırda uyuşturucu satıcılığından şartlı tahliye edilmişti. Sporcu olan Cooper, tüm gözleri üzerinde toplayan bir beyzbol oyuncusuydu. Ve herkes tarafından dışlanan Simon, Bayview Lisesi’nin ünlü dedikodu uygulamasının yaratıcısıydı. Ancak kimse Simon’ın o ceza sınıfında öleceğini tahmin edemezdi. Yapılan soruşturmaya göre Simon’ın ölümü bir kaza değildi. Üstelik polis, Simon’ın diğer dört öğrenci hakkında yayınlayacağı dedikoduları eline geçirince hepsi birer cinayet şüphelisi oldu. Peki kim yalan söylüyordu?

Total
0
Shares
Önceki
the devil all the time

The Devil All The Time’ın ilk fragmanı yayımlandı

Sonraki
trinkets
mm

Trinkets final sezonundan fragman