cherry

Tom Holland’lı Cherry filminden ilk görseller yayımlandı

Başrolünde sevilen oyuncu Tom Holland‘ın bulunduğu Apple TV+ filmi “Cherry“den ilk görseller yayımlandı. “You, “Me and Dupree”, “Arrested Development” ve “Community” gibi komedi yapımlarının yönetmen koltuğunda oturan daha sonra da birçok Marvel filminin kamera arkasında bulunan Russo Kardeşler, bu filmin de yönetmenliğini yapacak.

cherry

2019’un Mart ayında Russo kardeşler, “Avengers: Endgame”den sonra Tom Holland ile bir kez daha çalışacaklarını duyurmuştu. Joe ve Anthony Russo, filmin yönetmen koltuğunda otururken aynı zamanda yapımcılığı da üstleniyorlar. Filmin senaryosu ise Jessica Goldberg tarafından kaleme alınıyor.

cherry

“Cherry” oyuncu kadrosu

Filmin oyuncu kadrosunda; Spider-Man rolü ile adını büyük kitlelere duyurmuş ve en son Netflix’in “The Devil All The Time” filminde bulunmuş Tom Holland, “Red Band Society” ve “Wayne” gibi yapımlarda bulunmuş Ciara Bravo, “It” filmindeki Pennywise rolü ile de bilinen ve “The Devil All The Time” filminde Tom Holland ile bir kez daha rol alan Bill Skarsgård, Kelli Berglund, Jack Reynor, Michael Gandolfini, Forrest Goodluck gibi isimler bulunuyor.

cherry

“Cherry” konusu

Nico Walker’ın aynı adlı ve kendi hikayesini anlattığı yarı otobiyografik romanından uyarlanan film, Walker’ın gerçek hikâyesinden esinlenildi. Irak’ta sıhhiye olarak görev yaptıktan sonra evine döndüğünde ciddi ruhsal sorunlar yaşayan ve uyuşturucu bağımlısı olan Walker’ın, genç bir askerden banka soyguncusuna dönüşme hikâyesini anlatıyor.

cherry

“Cherry” ne zaman yayımlanacak?

Filmin 1 Ocak 2020 tarihinde Apple TV+ üzerinden yayımlanması bekleniyordu. Ancak prodüksiyonda yaşanan gecikme ve tüm dünyayı etkisi altına alan ve büyük bir sağlık tehdidi oluşturan Koronavirüs yüzünden daha ileri bir tarihe ertelenmişti. Film, 12 Mart 2021 tarihinde izleyici ile buluşacak.

Yeni gelişmeler ve çok daha fazlası için takipte kalın.

Seyrederiz, Türkiye’nin dizi ve film platformudur. Sitemiz üzerinden dizi ve filmlere dair haberler, incelemeler, öneriler, eleştiriler gibi çeşitli içeriklere ulaşabilirsiniz.