shameless seyrederiz

Shameless 11. sezon fragmanı yayımlandı

Sevilen aile temalı televizyon dizisi Shameless’ın 11. sezon fragmanı yayımlandı. Dizinin yayımlandığı kanal olan Showtime, dizinin son sezonunun 6 Aralık Pazar günü yayımlanacağını açıklamıştı. Dizinin hikâyeyi sonlandıracak olan sezonunun konusu ise seyirciler tarafından merak ediliyordu. Hikâyeyi sonlandıracak diyoruz çünkü 11. sezon, aynı zamanda dizinin final sezonu olacak.

shameless

Shameless 11. sezon konusu

Dizinin 11. sezonunda; Gallagher Ailesi’nin, Güney Yakası’nın, Koronavirüs salgını gibi diğer meselelerin birbiri ile ilişkisini ve hepsinin birbirini bir dönüm noktasına taşımasını izleyeceğiz.

Bu sırada Frank, alkolizm ve uyuşturucunun neden olduğu alaca karanlık yıllarında kendi ölümü ile ve karmaşık aile bağlarıyla yüzleşmeye çalışacak. Bu sırada da Lip’in, ailenin yeni reisi olma umuduyla mücadele etmesini izleyeceğiz. Yeni evli çift olan Ian ve Mickey’nin, bir ilişki içinde olmanın sorumluluklarını irdelemesini, Deb’in bekar bir anne olmasını ve bunlara alışmaya çalışmasını da gözlemleyeceğimiz konular arasında yer alacak. Carl’ın yeni bir kariyer bulmasını ayrıca Kevin ve V’in, yaşadıkları zorlu hayatın savaşmaya değip değmeyeceğine karar vermeye çalışmasını izleyecek ve tüm bunların ardından hem diziye hem de karakterlere veda edeceğiz.

shameless

Bunların hepsinin yanında Gallagher ailesi ve Milkovich ailesi arasındaki kavgayı izleyeceğiz. Geçtiğimiz sezonda Mickey’nin babası Terry, Mickey ve Ian’ın düğünün sabote etmeye çalışmıştı. Fragman, evliliklerinin iki aile arasında daha fazla kargaşaya yol açacağını gösteriyor.

Dizinin yayımlanan yeni fragmanına aşağıdan ulaşabilirsiniz.

Seyrederiz, Türkiye’nin dizi ve film platformudur. Sitemiz üzerinden dizi ve filmlere dair haberler, incelemeler, öneriler, eleştiriler gibi çeşitli içeriklere ulaşabilirsiniz.