Tom Holland’ın “Cherry” filmini Apple TV+ satın aldı

cherry

Başrollerinde Tom Holland ve Ciara Bravo’nun bulunduğu “Cherry” adlı Amerikan suç dramasının yayın haklarını Apple TV+ satın aldı. Film, 2021’in başlarında Apple TV+ üzerinden izleyici ile buluşacak.

2019’un Mart ayında Russo kardeşler, “Avengers: Endgame”den sonra Tom Holland ile bir kez daha çalışacaklarını duyurmuştu. Joe ve Anthony Russo, filmin yönetmen koltuğunda otururken aynı zamanda yapımcılığı da üstleniyorlar. Filmin senaryosu ise Jessica Goldberg tarafından kaleme alınıyor.

Filmin oyuncu kadrosunda; Spider-Man rolü ile adını büyük kitlelere duyurmuş ve en son Netflix’in “The Devil All The Time” filminde bulunmuş Tom Holland, “Red Band Society” ve “Wayne” gibi yapımlarda bulunmuş Ciara Bravo, “It” filmindeki Pennywise rolü ile de bilinen ve “The Devil All The Time” filminde Tom Holland ile bir kez daha rol alan Bill Skarsgård, Kelli Berglund, Jack Reynor, Michael Gandolfini, Forrest Goodluck gibi isimler bulunuyor.

cherry

“Cherry” konusu

Film, Nico Walker’ın aynı adlı ve kendi hikayesini anlattığı yarı otobiyografik romanından uyarlanıyor. Hikaye, Rtavma Sonrası Stres bozukluğu ile savaştan eve dönen ve opioid bağımlılığına sahip olan Nico’yu odağına alıyor. Eski bir ordu doktoru olan Nico, bağımlılığı ile birlikte banka soymaya da başlıyor. Nico Walker bu romanı, 2011’de hırsızlıktan yakalanıp mahkum edildikten sonra hapishanede yazdı.

Yeni gelişmeler ve çok daha fazlası için takipte kalın.

Total
0
Shares
Önceki
Moon Knight
mm

Marvel, Moon Knight rolü için Keanu Reeves’i düşünüyor

Sonraki
bay yanlış

Bay Yanlış 14. bölüm fragmanı yayımlandı