Spider Man 3 ertelendi!

spider-man 3

Koronavirüs salgını nedeniyle birçok dizi ve film yayın tarihini erteledi. Spider Man 3 de onlarda biri oldu. Başrolünde Tom Holland‘ın bulunduğu, Marvel ve Sony’nin ortak yapımı olan film, 17 Kasım 2021 tarihinden 21 Aralık 2021 tarihine ertelendi. Yaklaşık bir buçuk aylık erteleme kararı, Peter Parker’ın hikayesini izlemekte çok büyük bir gecikme yaşamayacağımızı gösteriyor.

Serinin 3. filminin çekimlerinin ise şubat ayında tamamlanması bekleniyor.

Spider Man 3 filmi ne anlatacak?

İlk iki filmde Iron Man‘e hayran olan ve onun izinden giden bir Pater Parker izlemiştik. Marvel patronu Kevin Peige’ye göre Spider-Man 3 filminde, “mahallemizin kahramanı Peter Parker” hikayesinden daha farklı bir şey izleyecekmişiz. Mahallenin dost canlısı süper kahramanından izler taşısa da karşımıza çıkacak olan yeni Spider Man, biraz daha özgün olacak.

spider man

Bu zamana kadar gişede en büyük sayıları gören yapım şirketlerinden biri Marvel. 2019 yılında Avangers: Endgame ile de gişe rekortmenliğini elinde tutuyor. Herkesin merakla beklediği şey ise Avatar 2 filminin bu rekoru geçip geçemeyeceğiydi. Avatar 2’nin ertelenmesi ise bu sorunun cevabını bir süre daha öğrenemeyeceğiz. Bakalım Marvel bu rekoru elinde tutabilecek mi ya da Avatar 2 filmine mi kaptıracak?

Total
0
Shares
Önceki
After Life
mm

After Life 3. sezon çalışmalarına başlandı

Sonraki
Amazon Prime
mm

The Boys 3. sezonu geliyor