CFF54944 963A 4358 9B3D D2ABAD76797D

Freddie Mercury’nin şarkısı anime jeneriği olacak

Freddie Mercury’nin “The Great Pretender” coverı Great Pretender animesinin jenerik müziği olacak

svg%3E

Dünyaca ünlü Queen grubunun rahmetli solisti olan Freddie Mercury’nin The Platters’ın 1955 yılında çıkan The Great Pretender şarkısıyla yaptığı cover, ilk performansından itibaren o kadar sevilmişti ki artık The Great Pretender denince ilk akla, Freddie Mercury versiyonu geliyor.

Üstelik Freddie Mercury’nin hayatının son beş yılını anlatan The Great Pretender isimli bir belgesel filmi bile çekildi. Efsaneleşen bu şarkı ilk defa bir animede kullanılmış olacak.

91 Days, Attack on Titan(ilk 3 sezonu) gibi yapımlara sahip olan Wit Stüdyo’nun yeni orijinal TV animesi Great Pretender’ın resmi web sitesi, geçtiğimiz saatlerde tema şarkısı için özel bir tanıtım videosu yayımladı.

Video, Freddie Mercury’nin “The Great Pretender”ının Great Pretender isimli animenin tema şarkısı olacağını duyurdu.

23 bölümden oluşacak olan anime prömiyerini, 2 Haziran’da Netflix Japonya üzerinden yapacak. Dizinin ana teması “kredi sahtekarlığı” ve “dünyaca ünlü dolandırıcıların arasında mutlu ve komedi bir drama” olarak geçiyor.

Dizinin konusu ise orijinal web sitesi tarafından aynen şöyle açıklanıyor:

Makoto Edamura, sözde Japonya’nın en büyük dolandırıcısıdır. Eşi Kudo ile birlikte, Asakusa’da bir Fransızı kandırmaya çalışırlar, ancak beklenmedik bir şekilde kendileri kandırılır. Dolandırmaya çalıştıkları Fransız, mafyaların kontrolünde çok daha üst düzey bir ‘dolandırıcı’ olan Laurent Thierry’dir. Edamura, Fransızların kirli işleriyle uğraştıktan sonra kaderin onu ne beklediğini asla bilemeyecektir..!”

Dizinin ana fragmanı:

Seyrederiz, Türkiye’nin dizi ve film platformudur. Sitemiz üzerinden dizi ve filmlere dair haberler, incelemeler, öneriler, eleştiriler gibi çeşitli içeriklere ulaşabilirsiniz.