Zac Efron, Three Men and A Baby’de yer alacak

zac efron

Three Men and A Baby, Disney tarafından tekrar filme uyarlanıyor!

Zac Efron, 1987 yılında izleyici karşısına çıkan Three Men and A Baby (Üç Adam ve Bir Bebek) uyarlamasının başrolünde yer alacak. Filmin uyarlamasını Disney üstleniyor. Zac Efron, yeni filmi için bu kez tamamen yetişkin bir bireyi canlandırmış olacak. Three Men and A Baby uyarlaması Disney+‘ta gösterime girecek.

Geçtiğimiz yıl kullanıma sunulan streaming platformu Disney+; daha geniş bir kitleye ulaşmak için orijinal yapımlara imza atmaya devam ediyor. Three Men and A Baby‘nin yeni uyarlaması da bu yapımlardan biri. Orijinal film olan 1987 yapımı Three Men and A Baby’de başrol olarak Tom Selleck‘i izlemiştik. Şimdi ise onun yerini High School Musical, 17 Again, Hairspray, The Greatest Showman gibi yapımların yıldız oyuncusu Zac Efron alıyor. Leonard Nimoy yönetmenliğindeki filmde Selleck’e Steve Guttenberg ve Ted Danson eşlik ediyordu. Ancak Efron’un New York’lu bekar dostlarını kimin canlandıracağı henüz bilinmiyor.

 

three man and a baby

Three Men and A Baby’nin yapımcılığını Ben Affleck’li The Way Back’ten tanıdığımız Gordon Gray; senaristliğini de 2019 yapımı Hot Air’a imzasını atmış Will Reichel üstleniyor. Filmi kimin yöneteceği ise henüz belli değil.

Film ne anlatacak?

Three Men and A Baby, üç bekar adamın bir bebekle olan imtihanını anlatıyordu. Peter bir mimar, Michael bir sanatçı ve Jack bir oyuncudur. Manhattan’da bir apartman dairesinde yaşıyorlardır. Jack, film çekimleri için Türkiye’ye gider. Bu sırada da Jack’in bir kızının olduğu ortaya çıkar. Peter ve Michael, bebeği kapılarının önünde bulurlar. İkili, bebeğin bakımını üstlenmek zorundadır. Yüzde yüz bekar olan bu beyler, artık yaşamlarını kökünden değiştirmek zorundadırlar.

Filmle ilgili yeni gelişmelerden bilgi sahibi olmak istiyorsanız sayfamızı takipte kalabilirsiniz.

Total
0
Shares
Önceki
The Patrick Star Show
mm

Nickelodeon, SüngerBob’daki Patrick’e odaklanacak The Patrick Star Show adında bir dizi yapıyor

Sonraki
Miss Kobayashi’s Dragon Maid

Miss Kobayashi’s Dragon Maid animesi 2. sezonuyla geri dönüyor!