Nickelodeon, SüngerBob’daki Patrick’e odaklanacak The Patrick Star Show adında bir dizi yapıyor

mm
The Patrick Star Show

Nickelodeon, en sevilen serilerinden biri olan SüngerBop KareŞort’un en yakın arkadaşı olan Patrick Star’ı odak alacak bir televizyon programı üzerinde çalıştığını açıkladı.

SüngerBob dizisinden tanıdığımız Patrick Star karakteri, kendi dizisine sahip olacak. Şu anda Patrick Star için Spongerbob Squarepants adlı animasyon serisinin bir yan dizisi olacak özel bir dizi hazırlanıyor.

The Patrick Star Show

The Patrick Star Show’un konusu ne olacak

SügerBob’un sahip olduğu gibi bir çizgi dizi serisi yerine The Patrick Star Show isimli bir talk show şeklinde olacak program, ağırladığı konuklar üzerinden şekillenecek ve bu talk show’un sunucusu tabii ki Patrick olacak. Ayrıca programda Patrick’in ailesiyle olan hayatının hikayesi de gözler önüne serilecek.

Yapım ekibinden bir kaynağın duyurduğuna göre The Patrick Star Show adlı animasyon dizisi, Spongebob’un su altı evreninden de birkaç yeni karakter tanıtacak.

Patrik Yıldız’ı seslendiren Bill Fagerbakke’nin arkasında bizzat SüngerBob ekibiyle birlikte hayata geçireceği program için ilk 13 bölüm üzerinde çalışılmaya başlanmış bile. Hal böyle olunca da yakın bir zamanda diziden bir tanıtım ya da fragmanın yayımlanması bekleniyor.

“The Patrick Star Show” dizisi ile ilgili yeni gelişmelerden haberdar olmak için sitemizi takip edebilirsiniz.

Total
0
Shares
Önceki
masterchef-seyrederiz

Masterchef Türkiye’de yarışmaya hak kazanan ilk 8 kişi kim?

Sonraki
zac efron

Zac Efron, Three Men and A Baby’de yer alacak