Disney Plus, 2020 yapımı Marvel yapımlarının tümünü erteledi!

mm
Doctor Strange 2

Hala etkisini sürdürmekte olan Koronavirüs salgını yüzünden şimdiye kadar birçok yüksek bütçeli Hollywood filminin çıkış tarihi ertelendi. Salgının ardından aksayan film çekimleri ve prodüksiyonlar nedeniyle Marvel Sinematik Evreni’ne ait Black Widow ve The Eternals gibi birçok yapım ertelenirken, şimdi de Disney Plus, önümüzdeki ay yayımlanması planlanan The Falcon and the Winter Soldier ve mini internet dizisi WandaVision’ı ertelediğini resmi olarak duyurdu.

Marvel

Ertelenen Marvel projelerinin vizyon tarihleri

Geçtiğimiz aylarda bir açıklama yayımlayan Disney, başta Marvel Sinematik Evreni’ne ait filmler olmak üzere birçok yapımın vizyon tarihini güncellediğini de duyurmuştu. Çoğu filmin 3 ay ile 1 yıl arası ertelendiği bu yeni güncelleme sonrasında Marvel’ın 2020 takviminde neredeyse hiç film kalmamış oldu. Bu noktada vizyon tarihi açıklanan yapımlardan bazılarıysa şu şekilde:

  • Black Widow (6 Kasım 2020)
  • The Eternals (12 Şubat 2021)
  • Shang-Chi (7 Mayıs 2021)
  • Örümcek Adam 3 (5 Kasım 2021)
  • Thor: Love and Thunder (28 Şubat 2022)
  • Dr. Strange 2 (25 Mart 2022)

The Falcon and the Winter Soldier’ın çekimleri bu yılın mart ayında tamamlanmıştı ancak Koronavirüs salgını nedeniyle bir türlü tamamlanamaması doğal olarak dizinin ertelenmesine neden oldu. Şirket yeni yayın tarihi ile ilgili henüz bir bilgi paylaşmamış olsa da 2020’nin sonlarında yayımlanması bekleniyor. Öte yandan mini dizi WandaVision’ın da 2021 yılının bahar aylarında izleyicileri ile buluşacağı belirtildi.

Yeni gelişmeler için sitemizi takipte kalabilirsiniz.

Total
0
Shares
Önceki
The Old Guard

Ömür boyu Netflix aboneliği kazanmak isteyenlere: The Old Guard oyunu

Sonraki
The Alienist
mm

The Alienist ikinci sezonu 2 yılın ardından bugün başlıyor!