Miss Kobayashi’s Dragon Maid animesi 2. sezonuyla geri dönüyor!

Miss Kobayashi’s Dragon Maid

Miss Kobayashi’s Dragon Maid-Kobayashi-san Chi no Maid Dragon çok yakında geri dönüyor!

Komedi, fantezi ve Yuri türündeki Miss Kobayashi’s Dragon Maid’in ilk sezonu Ocak-Nisan 2017 arasında yayımlanmıştı. Şimdi ise çok beklenen 2. sezon geliyor.

Animenin konusu

Bayan Kobayashi, küçük dairesinde tek başına sıkıcı bir hayat yaşayan ortalama bir ofis çalışanıdır, ta ki sıkıntı içindeki dişi bir ejderhanın hayatını kurtarana kadar. Tohru adlı ejderha, Bayan Kobayashi hoşuna gitsin ya da gitmesin minnet borcunu ödemek için her şeyi yapacak olan, sihirli bir şekilde sevimli bir insana (boynuzlu ve uzun kuyruklu da olsa!) dönüşme yeteneğine sahiptir. Oda arkadaşı olarak çok ısrarcı ve aşk dolu bir ejderhayla, hiçbir şey kolay olmaz ve Bayan Kobayashi’nin normal hayatı sona ermek üzeredir…

Miss Kobayashi’s Dragon Maid mangası, animenin ikinci sezonunun geleceğini ilk kez Şubat 2019’da sekizinci cildinde duyurmuştu. Uzun bekleyişin ardından da 2. sezon tarihi duyuruldu!

Kyoto, animasyon prodüksiyon stüdyosu olarak geri dönüyor!

Coolkyoushinja’nın Miss Kobayashi’s Dragon Maid/Kobayashi-san Chi no Maid Dragon mangasının animesi için resmî web sitesi, geçtiğimiz saatlerde ikinci sezonun 2021 yılında Kyoto Animation‘ın prodüksiyona geri dönmesiyle birlikte prömiyer yapacağını doğruladı.

Sezon Miss Kobayashi’s Dragon Maid S adını taşıyor ve “S” “Super Supreme Second life Starts” “Süper yüce ikinci hayat başlıyor!”anlamına geliyor.

Önümüzdeki sezon için yayımlanan görsel,

1DAA01ED 457C 49BD B789 DEB97356B91C

2021 yılında geleceği kesinleşen 2. sezon tarihi ile ilgili yeni ayrıntılara ve gelişmelere sitemizden ulaşabilirsiniz.

Total
0
Shares
Önceki
zac efron

Zac Efron, Three Men and A Baby’de yer alacak

Sonraki
close enough

Close Enough 2. sezon onayını aldı