Thor: Love and Thunder ne zaman çıkacak?

mm
Thor: Love and Thunder

Dördüncü Thor filmi Thor: Love and Thunder ertelendi. Marvel Sinematik Evreni’nin en sevilen yapımlarından biri olan Thor’un devam halkası, tüm dünyayı etkisi altına alan ve büyük bir sağlık tehdidi oluşturan Koronavirüs salgını nedeni ile ertelendi.

Koronavirüs, birçok sektör gibi sinema sektörünün de aksamasına sebep oldu. Sinema salonlarının çoğu, istenilen müşteri sayısına ulaşamıyor. Bu yılın en çok beklenen filmlerinden biri olan “Tenet” bile gişedeki beklentiyi karşılayamadı. Bu yüzden de çoğu yapım şirketi filmleri yayımlamak yerine erteliyor.

thor

Thor: Love and Thunder  vizyon tarihi

Bugün yeni projelerine dair birçok duyuru yapan Marvel, Thor: Love and Thunder filmi için de net bir tarih açıkladı. Marvel’ın yaptığı yeni açıklamaya göre merakla beklenen film, 6 Mayıs 2022 günü izleyiciler ile buluşacak.

Thor: Love and Thunder hakkında tüm bildiklerimiz

Filmin konusu ve olay örgüsü gizli tutulsa da bir teoriye göre Tom Hiddleston, film evrenine Loki karakteriyle dönebilir. Bu teoriye göre Thor: Love and Thunder, Loki’nin hayatta kaldığı alternatif zaman diliminde çoklu evrende geçebilir.

Bundan önceki filmde de olduğu gibi bu filmin yönetmen koltuğunda da Taika Waititi oturacak. Senaryoyu da yine Taika Waititi kaleme alacak. Filmde Valyrie karakterini Tessa Thompson’ın, Jane Foster’ı ise Natalie Portman’ın canlandıracağını zaten biliyorduk. Guardians of the Galaxy serisinde Star-Lord karakterine can veren Chris Pratt’in de 4. filmde yer alacağını öğrendik.

Total
0
Shares
Önceki
Captain Marvel 2
mm

Captain Marvel 2 ertelendi

Sonraki
Doctor Strange 2
mm

Doctor Strange 2 ne zaman çıkacak?