Chris Pratt, Thor: Love and Thunder’da oynayacak

chris pratt

Marvel çizgi romanlarından uyarlanan 4. Thor filmi olan “Thor: Love and Thunder” filminin kadrosunda Chris Pratt‘in de Star-Lord karakteri ile olacağı kesinleşti. Bundan önceki filmde de olduğu gibi bu filmin yönetmen koltuğunda da Taika Waititi oturacak. Senaryoyu da yine Taika Waititi kaleme alacak.

Filmde Valyrie karakterini Tessa Thompson’ın, Jane Foster’ı ise Natalie Portman’ın canlandıracağını zaten biliyorduk. “Guardians of the Galaxy” serisinde Star-Lord karakterine can veren Chris Pratt’in de 4. filmde yer alacağını öğrendik.

thor: love and thunder

“Thor: Love and Thunder” hakkında tüm bildiklerimiz

Filmin konusu ve olay örgüsü gizli tutulsa da bir teoriye göre Tom Hiddleston, film evrenine Loki karakteriyle dönebilir. Bu teoriye göre “Thor: Love and Thunder”, Loki’nin hayatta kaldığı alternatif zaman diliminde çoklu evrende geçebilir.

Filmin Marvel Studios prodüksiyonu zaten devam etmekteydi ancak tüm dünyayı etkisi altına alan ve büyük bir sağlık tehdidi oluşturan Koronavirüs salgını yüzünden ertelenmek zorunda kaldı. Çekimlere tekrar başlama tarihi ise Ocak 2021 olarak belirlendi. Filmin vizyon tarihi ise şimdilik 11 Şubat 2022 olarak gösteriliyor.

Yeni gelişmeler ve çok daha fazlası için takipte kalın.

Total
0
Shares
Önceki
servant

Servant 2. sezon fragmanı yayımlandı

Sonraki
zazie beetz bullet train

Zazie Beetz, Bullet Train kadrosuna katıldı