Doctor Strange 2

Doctor Strange 2 ne zaman çıkacak?

Başrolünde Benedict Cumberbatch‘in yer aldığı Doctor Strange filminin devamı niteliğinde olacak Doctor Strange in the Multiverse of Madness ertelendi. Marvel Sinematik Evreni’nin en sevilen yapımlarından biri olan Doctor Strange’in devam halkası, tüm dünyayı etkisi altına alan ve büyük bir sağlık tehdidi oluşturan Koronavirüs salgını nedeni ile ertelendi.

Doctor Strange 2

Doctor Strange 2 vizyon tarihi

Bugün yeni projelerine dair birçok duyuru yapan Marvel, ertelediği Doctor Strange in the Multiverse of Madness filmi için de net bir tarih açıkladı. Marvel’ın yaptığı yeni açıklamaya göre merakla beklenen film, 25 Mart 2022 günü izleyiciler ile buluşacak.

Doctor Strange 2 hakkında bilinenler

Devam filminin kadrosunda Benedict Cumberbatch’e; daha önce Doctor Strange’de de karşımıza çıkmış olan Chiwetel Ejiofor ve Benedict Wong’un yanı sıra Elizabeth Olsen eşlik edecek. WandaVision ile bağlantılı olacak filmin, ilk yapımın hemen bitimi sonrası yaşananları konu alması bekleniyor. Ana kötüsünün bu kez Mordo olacağı söylenen Doctor Strange 2’nin korku türünde olması planlanıyor.

Şimdiye kadar Wanda Maximoff olarak tanıdığımız karakterin Scarlet Witch haliyle karşılaşacağız ve muhtemelen karşısında onu durdurabilecek kişi olarak da Doctor Strange’i göreceğiz.

Yeni gelişmeler ve çok daha fazlası için takipte kalın.

Seyrederiz, Türkiye’nin dizi ve film platformudur. Sitemiz üzerinden dizi ve filmlere dair haberler, incelemeler, öneriler, eleştiriler gibi çeşitli içeriklere ulaşabilirsiniz.