Captain Marvel 2

Captain Marvel 2 ertelendi

Başrolünde Brie Larson‘in yer aldığı Captain Marvel filminin devamı niteliğinde olacak Captain Marvel 2 ertelendi. Marvel Sinematik Evreni’nin en sevilen yapımlarından biri olan Captain Marvel’ın devam halkası, tüm dünyayı etkisi altına alan ve büyük bir sağlık tehdidi oluşturan Koronavirüs salgını nedeni ile ertelendi.

Captain Marvel 2

Koronavirüs, birçok sektör gibi sinema sektörünün de aksamasına sebep oldu. Sinema salonlarının çoğu, istenilen müşteri sayısına ulaşamıyor. Bu yılın en çok beklenen filmlerinden biri olan “Tenet” bile gişedeki beklentiyi karşılayamadı. Bu yüzden de çoğu yapım şirketi filmleri yayımlamak yerine erteliyor.

Captain Marvel 2 vizyon tarihi

Bugün yeni projelerine dair birçok duyuru yapan Marvel, ertelediği Captain Marvel filmi için de net bir tarih açıkladı. Marvel’ın yaptığı yeni açıklamaya göre merakla beklenen film, 25 Mart 2022 günü izleyiciler ile buluşacak.

Anna Boden ve Ryan Fleck’in yönetmen koltuğunda yer alacağı Captan Marvel filminin devam halkası, süper güçlere sahip olan Captan Marvel’a dönüşen Carol Danvers’ın hikayesine devam edecek.

Yeni gelişmeler ve çok daha fazlası için takipte kalın.

Seyrederiz, Türkiye’nin dizi ve film platformudur. Sitemiz üzerinden dizi ve filmlere dair haberler, incelemeler, öneriler, eleştiriler gibi çeşitli içeriklere ulaşabilirsiniz.