the rain seyrederiz

The Rain 3. sezonu yayımlandı

Netflix’in ilk orijinal Danimarka yapımı dizisi olan The Rain’in merakla beklenen 3. sezonu yayımlandı.

Jannik Tai Mosholt, Esben Toft Jacobsen ve Christian Potalivo tarafından hayata geçirilen Netflix’in Danimarka’daki ilk orijinal dizisi The Rain’in ilk sezonu 4 Mayıs 2018 tarihinde yayımlanmış ve kısa sürede hatırı sayılır bir hayran kitlesine ulaşmıştı. 2. sezon onayını alması da uzun sürmemişti. 2. sezonu, 17 Mayıs 2019 tarihinde yayımlanan dizinin şimdi ise 3. sezonu yayımlandı. Bir de kötü bir haber var ki bu yayımlanan yeni sezon, dizinin final sezonu olacak.

 

the rain

Danimarkalı iki kardeşin; yağmur yağmasıyla yayılan ve yağmurun etkisinde kalan insanların öldüğü bir çeşit virüsten kurtulmalarıyla, nüfusun çoğunun yok olduğu bir ülkede güvenli bir yer bulma arzusuyla çıktıkları zor yolculukta kendileri gibi bu virüsten kaçabilmiş bir grup genç ile atıldıkları yolculuğu konu alıyor.

Lucas Lynggaard Tønnesen, Alba August, Mikkel Boe Følsgaard, Sonny Lindberg, Jessica Dinnage, Lars Simonsen, Iben Hjejle ve Lukas Løkken gibi isimlerin oyuncu kadrosunda yer aldığı The Rain 3. sezonu yani final sezonu ile Netflix kütüphanesindeki yerini aldı.

Dizinin önceden yayımlanan 3. sezon fragmanını ile ilgili yazımıza buradan ulaşabilirsiniz.

Seyrederiz, Türkiye’nin dizi ve film platformudur. Sitemiz üzerinden dizi ve filmlere dair haberler, incelemeler, öneriler, eleştiriler gibi çeşitli içeriklere ulaşabilirsiniz.