The Rain 3. sezon fragmanı yayımlandı

mm
The Rain

Netflix’in ilk orijinal Danimarka yapımı dizisi olan The Rain’in merakla beklenen 3. sezon fragmanı yayımlandı.

Jannik Tai Mosholt, Esben Toft Jacobsen ve Christian Potalivo tarafından hayata geçirilen Netflix’in Danimarka’daki ilk orijinal dizisi The Rain’in ilk sezonu 4 Mayıs 2018 tarihinde yayımlanmış ve kısa sürede hatırı sayılır bir hayran kitlesine ulaşmıştı. 2. sezon onayını alması da uzun sürmemişti. 2. sezonu, 17 Mayıs 2019 tarihinde yayımlanan dizinin şimdi 3. sezon fragmanı yayımlandı. Dizi seyircilerine iyi haberin yanı sıra üzücü bir haber daha verdi çünkü diziye 3. sezondan başka bir sezon çekilmeyecek ve 3. sezon final sezonu olacak.

The Rain

The Rain konusu

Danimarkalı iki kardeşin, yağmur yağmasıyla yayılan ve yağmurun etkisinde kalan insanların öldüğü bir çeşit virüsten kurtulmalarıyla, nüfusun çoğunun yok olduğu bir ülkede güvenli bir yer bulma arzusuyla çıktıkları zor yolculukta kendileri gibi bu virüsten kaçabilmiş bir grup genç ile atıldıkları yolculuğu konu alıyor.

Lucas Lynggaard Tønnesen, Alba August, Mikkel Boe Følsgaard, Sonny Lindberg, Jessica Dinnage, Lars Simonsen, Iben Hjejle ve Lukas Løkken gibi isimlerin oyuncu kadrosunda yer aldığı The Rain dizisinin 3. ve final sezonu, 6 Ağustos’ta Netflix kütüphanesindeki yerini alacak.

Dizi ile ilgili gelişmeleri sitemizden takip edebilir ve geçtiğimiz dakikalarda paylaşılan fragmanı hemen aşağıdan izleyebilirsiniz.

Total
0
Shares
Önceki
star wars

Star Wars: The Bad Batch animasyon dizisi duyuruldu

Sonraki
Uncharted
mm

Tom Holland’lı Uncharted uyarlaması sonunda hayata geçiriliyor