my hero academia

My Hero Academia yeni özel bölümleri ile geliyor!

svg%3E

My Hero Academia” orijinal adıyla “Boku No Hero Academia” severlere müjde! “My Hero Academia” animesinin önümüzdeki bir sonraki tam sezonu biraz bekleyebiliriz ancak şimdi, dört gözle bekleyeceğimiz birkaç yeni bölümümüz var. Bu ay, animenin üçüncü sezonunda geçen iki bölümlü set biçiminde yeni “Orijinal Video Anime” (OVA) bölümleri geliyor.

“Make It! Do-or-Die Survival Training, Part 1” ve “Make It! Do-or-Die Survival Training, Part 2” başlıklı bölümler, 3. sezonda, öğrenciler profesyonel kahraman olmak için geçici lisanslarını almadan hemen öncesinde geçiyor.

Funimation, özel bölümlerin konusunu şöyle özetliyor:

“Bu yepyeni macerada, bazı 1-A Sınıfı öğrencileri, bir eğitim kursunda hayatta kalma becerilerini geliştirmek için gönderilir. Henüz geçici lisanslarını almamış olanlar, gevşemeye ve biraz eğlenmeye can atıyorlar. Karşılaştıkları tehlikenin simülasyon olmadığını çabucak keşfederler! Bu ödevi geçeceklerse, birleşik eğitimler ile ekip çalışmasını geçebilmeleri ve hızlı düşünebilmeleri gerekiyor!”

Funimation yaptığı açıklamada, Japonya’da çıktığı gün My Hero Academia serisinin yeni iki bölümden oluşan “Boku no Hero Academia: Ikinokore! Kesshi no Survival Kunren” OVA bölüm yayımlayacağını duyurdu. OVA, 15 Ağustos’ta İngilizce alt yazılı Funimation ve Chrunchyroll’da tanıtılacak. Mainichi Shimbun’un Mantan Web sitesi aynı zamanda animenin Hulu ve diğer hizmetlerde de aynı anda “dünya çapında” kullanılabileceğini duyurdu.

Aynı zamanda OVA’lar için üç yeni poster yayımlandı.

my hero academia

İlk poster, 1-A sınıfı öğrencilerinin geçici lisans sınavlarına hazırlanmak için bir eğitim kursunda hayatta kalma becerilerini geliştirdiklerini gösteren iki bölümlü OVA’lar için. Henüz uluslararası lansmanı yapılmayan diğer iki poster ise aşağıda.

3f338101aab95d924ca4b25b48105f1e1596456645_main.jpeg