I’m Thinking of Ending Things filminden ilk fragman yayımlandı!

mm
I'm Thinking of Ending Things

Being John Malkovich, Adaptation ve Oscar kazandığı Eternal Sunshine of the Spotless Mind’ın senaryosunu yazan, Synecdoche, New York ve Anomalisa filmlerinin yönetmen koltuğuna oturan ayrıca son günlerde ise ilk romanı Antkind, ile adından söz ettiren Charlie Kaufman, gelecek ay yeni filmi I’m Thinking of Ending Things ile izleyici karşısına çıkacak. Kaufman’ın Netflix çatısı altında hazırladığı yeni filmi için heyecanlı bekleyişimiz sürerken, filmden ilk fragman yayımlandı.

Ian Reid’in aynı isimli romanından uyarlanan film “Her Şeyi Bitirmeyi Düşünüyorum”, 4 Eylül’de Netflix üzerinden izleyicilerle buluşacak.

I'm Thinking of Ending Things

I’m Thinking of Ending Things konusu

Ian Reid’in 2016 yılında yayımlanan aynı isimli romanından beyazperdeye uyarlanan “I’m Thinking of Ending Things” birlikte uzun bir yola çıkan Jake ve kız arkadaşına odaklanıyor. Jake’in gözden ırak bir çiftlikte yaşayan ailesiyle tanışmaya hazırlanan kadın, bir yandan da ilişkilerini bitirmeyi düşünmektedir. Jake; beklenmedik bir şekilde farklı bir yola sapınca kız arkadaşı zor durumda kalır ve ikili arasında somut bir gerginlik, psikolojik bir kırılganlık ve saf bir korku hissi oluşur.

Kız arkadaşını ailesiyle tanıştırmaya götüren Jake’e; Fargo ve Breaking Bad (Todd) gibi yapımlarla tanınan Jesse Plemons hayat verirken, onu terk etmeyi düşünen kız arkadaşını ise son yıllarda Beas;, Wild Rose, Taboo gibi yapımlarda dikkat çekici performanslara imza atan Jessie Buckley canlandırıyor. Filmde Jake’in anne babasına ise usta oyuncular Toni Collette ve David Thewlis hayat veriyor.

4 Eylül’de platformdaki yerini alacak olan film ile ilgili yeni gelişmelerden haberdar olmak için sitemiz takip edebilir ve yayımlanan fragmanı hemen aşağıdan izleyebilirsiniz.

Total
0
Shares
Önceki
the rain seyrederiz

The Rain 3. sezonu yayımlandı

Sonraki
irem sak

İrem Sak Çukur’un kadrosuna katıldı