The Protector

The Protector 4. sezon fragmanı yayımlandı

The Protector’un yeni sezonundan fragman yayımlandı!

the protector

İlk orijinal Türk yapımı olan Netflix dizisi The Protector, 2018 yılında yayımlanmaya başlamıştı. Ülkemizde Hakan: Muhafız adı ile de bilinen dizi, gerek negatif gerek pozitif olan birçok yorumla karşılaşmıştı. Tarihi ve fantastiği harmanlayan yapısıyla izleyicilerini heyecanlandırmayı başarmıştı.

N. İpek Gökdel’in Karakalem adlı kitap serisinden uyarlanan dizinin 1. sezonu ilk 4 haftada 10 milyon izleyiciye ulaşmıştı ve bunun üzerine yapımın 2, 3 ve 4. sezon onayları bir çırpıda verilmişti. İlk üç sezonuyla geniş izleyici kitlesine ulaşmayı başaran The Protector önümüzdeki ay ekranlara geri dönüyor. Yayımlanan fragmanda 4. sezonunun yayım tarihi de belirlenmiş oldu. 10 bölümden oluşacak 4. sezon 9 Temmuz’da izleyicilere sunulacak.

Oyuncu kadrosunda Çağatay Ulusoy, Hazar Ergüçlü, Okan Yalabık, Burçin Terzioğlu, Funda Eryiğit, Taner Ölmez ve Bilge Önal‘ın yer aldığı ve önceki sezonlardaki rolleriyle geri döneceği 4. sezonun oyuncu kadrosuna Boran Kuzum ve Miray Daner katıldı.

the protector

İstanbul’lu bir gencin gizli bir bağı keşfetmesi, şehri ölümsüz bir düşmandan kurtarmak için adeta İstanbul’un muhafızı olmasını konu alan dizinin yayımlanacak bu yeni sezonunda kahramanlarımızın dünyası pek çok açıdan tersine dönecek. Amaçlarını gerçekleştirmek uğruna düşman saflardan destek almak ve bir ‘ölümsüzü’ uyandırmak zorunda kalan Hakan’ın başından beri yanında olan Zeynep, artık karşısındadır. Hakan geçmişin karanlığını aydınlattığında ise taraflar arasındaki dengeler tamamen değişecektir.

4. sezonu 9 Temmuz’da ekranlara gelecek Hakan: Muhafız dizisinin yeni sezonuna dair yayımlanan ilk fragmanını aşağıdan izleyebilirsiniz.

Seyrederiz, Türkiye’nin dizi ve film platformudur. Sitemiz üzerinden dizi ve filmlere dair haberler, incelemeler, öneriler, eleştiriler gibi çeşitli içeriklere ulaşabilirsiniz.