Control Z 2. sezonu geliyor

mm
Control Z

Control Z 2. sezonuyla devam edecek

Netflix’in yeni Meksika yapımı gençlik dizisi “Control Z” ikinci sezon onayını aldı!

Netflix’in ilk sezonu 8 bölümden oluşan ve 22 Mayıs’ta Netflix kütüphanesindeki yerini alan, dram ve gerilim türündeki yeni gençlik dizisi Control Z, son zamanların en çok izlenen Netflix dizi içeriklerinden biri. Yayımlandığı ilk haftadan bu yana Netflix Türkiye Top 10 listesinde bulunmayı başaran ve İMDb’de 7.0 puanı olan dizi haliyle ikinci sezon onayını da aldı.
Control Z

Control Z konusu ve oyuncu kadrosu:

Netflix’in Meksika yapımı yeni dizisi Control Z, lisede bir öğrencinin arkadaşlarının sırlarını ifşa etmesi ile birlikte lisede yaşanan karmaşaları mercek altına alıyor. Asosyal ancak gözlem yeteneği güçlü bir karakter olan Sofia, bu sayede okulda yaşanan olayların farkındadır ve okulda kimin neler yaptığını bilmektedir ancak arkadaşlık konusunda bir hayli zorlanan Sofia, bu sırada okulda bilinmeyen bir kişi tarafından okuldakilerin sırlarının bir bir ifşa edilmesi ile birlikte okulda yaşanan kargaşanın ardından gözlem yeteneğini de kullanarak olayları aydınlatmaya ve hackerı bulmaya çalışır.

Dizinin oyuncu kadrosunda Ana Valeria Becerril(Sofia), Michael Ronda (Javier), Yankel Stevan (Raul), Zian Moreno (Isabela), Luis Curiel (Luis), Samatha Acuna (Alex) ve Fiona Palomo (Maria) gibi isimler yer alıyor. Dizinin yönetmen koltuğunda ise Bernardo De La Rosa ve Alejandro Lozan bulunuyor.

Yeni sezonunun ne zaman geleceği ile ilgili henüz herhangi bir bilgi bulunmayan dizi ile ilgili yeni gelişmeleri sitemizden takip edebilirsiniz.

Netflix’in Haziran ayı Türkiye takvimine aşağıdaki linkten ulaşabilirsiniz.

https://seyrederiz.com/netflix-turkiye-haziran-ayi-programi/

Dizinin ilk sezonunun fragmanına aşağıdan ulaşabilirsiniz.

Total
0
Shares
Önceki
43A8F5D0 6425 4A95 BA38 080C3117B5AC

BEM animesi film oluyor

Sonraki
filmmor

Filmmor Kadın Filmleri Festivali bu sene online gerçekleşecek!